Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nafarbit alebo nenafarbit vlasy ciernym samponom???

Príspevok v téme: nafarbit alebo nenafarbit vlasy ciernym samponom???
Miselinyyy

ahojte,mam taky problem:svoje vlasy mam silno hnede take jak do cierna az...pred casom som sa nafarbila na blond...ak si dam cierny sampon ktory je na 6-8 umyti, chyti na cierno alebo mam ockavat nejake neziaduci vysledok??? chcem preto len sampon lebo farbou sa mi dost vlasy znicili a teraz odrastaju a vidno prediel...urobila som chybu ja viem ze som ich odfarbovala na blond z tmavych ale o to teraz nejde prosim poradte mi ohladom mojho problemu..dakujem

jankaaaaaaaaa

tento sampon na par umyti si isto nedavaj. na blond vlasy aj permanentne ffarby chytaju vlemi zle a nerovnomerne. tento sampon na par umyti by ti pravdepodobne chytil na nejaku zeleno tmavu farbu a isto velmi nerovnomerne. a je mozne ze nechyti vobec
daj si normalnu permanentnu farbu, ale nie ciernu. ale nejaku tmavohnedu.
cierna tak isto velmi nici vlasy ako aj blond

Miselinyyy

ale mne nevadi ze sa nevymyje ja mam aj tak svoje skoro cierne cize nejaky sampon co sa nevymyje mi nerobi problem len aby bol cierny a neze nafarbi na nejaku inu farbu

ana955

Daj si skôr nejaký hnedý. Aj tak ti to chytí zrejme na čierno, ale bude sa vymývať do krajšej hnedej farby. Čisto čierna keď sa vymýva je dosť škaredá a okrem toho na odfarbených vlasoch bude aj matná, možno taká šedivá. Videla som to u známej a bola z toho dosť nešťastná.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nafarbit alebo nenafarbit vlasy ciernym samponom??? - Fórum - ZDRAVIE.sk