Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vytrhnutý necht z prsta na ruke

Príspevok v téme: Vytrhnutý necht z prsta na ruke
dadalb

Mám menší problém s nechtom na ruke. V sobotu sa mi podarilo ho vytrhnut (sice len napoli - takze pol nehtu je von a druha polka este pod kozou). zatial si to len zavazujem, nic ine s tym nerobim. bola som si dat aj ockovanie proti tetanusu pre istotu (mala som uz 11 rokov po poslednom tak sa to aj hodilo) a teraz sa mi zda ze to trochu z jednej strany mokva...co s tym? za chirurgom som s tym este nebola...
bolo mi iba povedane ze mam pockat kym mi narastie necht a vytlaci tento napoli vytrhnuty....dakujem za rady.

Eff

Dobrý deň, potrebujem radu. Včera sa mi zlomil asi 2cm necht zvonka a k tomu asi pol cm zvnútra,kt. som musela vytrhnúť, lebo držal len na polovičku .. chcem sa opýtať, ako sa mám o to starať, pretože to neuveriteľne bolí a všetko sa na to lepí, takže to asi musím mať odkryté. A vlastne dorastie to, keď je vytrhnutý tak hlboko? Veľmi pekne Ďakujem za odpovede.

dadalb

Tak to je asi lepšie počkať kým to vyrastie ak ti to až tak nevadí..ale ak sa ti to dá nejako zrezať/odstrihnúť a nebolí ťa to tak to sprav...koľko ti trvalo kým narástlo pol nechtu?

Ali bali

Mne by sa tiež zišla rada , privrela som si prst do dverí auta , po čase sa mi necht začal odtrhať .Už mi vyrastá nový , no ten pôvodný drží na pol prste , druhú si prelepujem , aby som sa s ním nezachytávala , lebo je to nepríjemné . Rozmýšľam , že si tú polovicu nejako zrežem , neviem , či to mám urobiť . Je to asi na dlho , kým vyrastie , ešte to potrvá . A nič mi nemokvá ...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vytrhnutý necht z prsta na ruke - Fórum - ZDRAVIE.sk