Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dyskinezia zlcnika a zlcovych ciest...

Príspevok v téme: Dyskinezia zlcnika a zlcovych ciest...
Daniel123

Cawte
Poprosil by som RNG ale aj ostatnich co sa vyznaju alebo maju s tym skusenosti ci sa tato choroba respektive porucha funkcia zlcnika da vyliecit uplne. Akym jedlam by som sa mal vyhnut, co by som mal naopak jedavat. Som uz trochu zufaly z toho nakolko stale citim bolest v pravom podrebri, nemozem sa poriadne najest mavam traviace problemy a vsetko mi sposobuje ten zlcnik.
Hlavne chcem vediet ci sa da toho uplne zbavit DAKUJEM

Daniel123

mam tomu chapat tak ze ak mi doktor povie ze mam poruchu fukncie zlcnika , teda ze nevylucuje tolko zlce 33% je tusim normal ale iba 22% a preto ma to boli, ze to sposobuje neaky zapal zlcnika ?
zlcove kamene nemam

RNG

Pozri na protokol dr Berksona, ten riedi zlc a pripadne ta zriedena vie rozpustit rozne zrazeniny a kamene v zlcniku.
Pomaha pit aj caj z byliny Chanca piedra.
Ak sa jedna o zapal zlcnika, treba ho adresovat prislusnymi antimikrobialnymi doplnkami ako napr roztok citricidalu(GSE), oreganovy olej,. extrakt z olivovych listov a rozne doplnky na zvysenie viralnej imunity, lebo zapal tam moze byt vo vystelke zlcnika a zlcovodov z nasich vzdypritomnych virusov.
Samozrejme aj protizapalove pomozu ciastocne, najma vacsia davka curcuminoidov s bioperinom, 3 x 1500 mg.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dyskinezia zlcnika a zlcovych ciest... - Fórum - ZDRAVIE.sk