skúsenosť s potratom

pema

Ahoj Nadovka, som sa dnes dostala na toto forum. Prave pred necelou polhodinou som bola na jednej besede, kde sa premietal dokumentarny film NEMY VYKRIK - o potrate. Som si povedala, ze je to dost ///\\\\\\\"silne kafe\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\ \\\\\\\" pre zenu ist na potrat, a potom este normalne zit. Ak mas moznost si ho pozri, da ti novy pohlad na pripadny tvoj potrat, co verim, ze ti nehrozi. Ziadnej zene to neprajem a vidiet ako ti trhaju dieta v lone, fuj. Ak uz aj si tehotna, tes sa lebo vela zien nemoze byt. Aj tvoj manzelnajprv nechcel druhe dieta, ale urcite je rad ze ma dve. A dobri ludia vam stale pomozu aj s peniazmi;)

elle

majuška neterba hnad hystercit. Ona nie je tehotna. Citala si tie príspevky nižšie. Podla mna je hlupost v tomto pripade sa bavit o potrate. Jasne ze aj ja som proti potratom, ale v tomto pripade je zbytocne sa o tom bavit.A uz je to obohrata platna.

majuska18

ty uvazujes o potrate? ja byt na tvojom mieste, tak to nerobim. ved dieta je uzasny dar... dnes som nahodou videla jeden dokument o potrate a mali sme aj diskusiu o tom. neviem, ci si vies predstavit, co take babatko preziva. ten dokument sa vola "Nemy vykrik". ja by som nemohla... ak budes mat moznost pozriet si ten dokument, tak si ho pozri. v tom dokumente bolo aj to, ze potrat moze ohrozit aj teba (a dietatko to samozrejme zabije). ak si aj tehotna, tak nemusis ist predsa hned na potrat. ved existuju napr. "hniezda zachrany", ak niekto nechce babatko. porozmyslaj o tom...

elle

nadovka test po 5 minutach prestava byt platny, mas to tam aj napisané, takze si ho mala vyhodit a nie stresovat. Ked ti vysli oba negativne, neviem coho sa obavas, ty si to iba viac vsugerujes. Iba ak by ti vysiel pozitivny, by nemusel byt pravdivy, ale ked bol neg., tehotna urcite nie si.

nadovka

Testy som si robila dva -negatívne, ale vraj nemusia byť ešte pravdivé. Na tom druhom sa po 5 hodinách nečakane objavil slabulinký druhý prúžok.

nadovka

Ešte k tomu mám v poslednom čase pálenie po styku, asi zápal. A posledný týždeň ma strašne až neznesiteľne bolia prsníky.

elle

Nadovka, mne tiež parkrat na antikoncepcii neprisli kramy a nebola som tehotna. A nikdy som nebrala presne HAK, velakrat som aj vynechala. Urob si test a upokoj sa .Uz mas babo?