Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Super prsia + stihla linia

neloaa

Tabletky na zväčšenie poprsia - -odkaz odstránený- Pomohlo mi to. Užívam teraz 2. mesiac a prsia mám väčšie a plnšie.

patulik99

Ja som so superprsiami úplne spokojná. Tiež sa mi asi po týždni prsia zväčšili o 1 cm a doplnok užívam už asi 2 mesiace aj s krémom. Konzultovala som to aj s lekárom a ten nenašiel žiadne negatíva, ani v zložení a môže sa kombinovať s HAK. Nezavodňuje ani nič, nedráždi žalúdok. Za mna 100%, ak by mal niekto záujem si o tom bližšie prečítať alebo objednať, ja som ich našla tu: www.fitnnie.sk Takže určite sa neboj, všetko je ok ;-)

Filip TT

Myslíš, že v niečom vzrástla tvoja hodnota, keď máš väčšie prsia?
Tvoja hodnota vzrastie, keď budeš mať väčšie srdce. Napríklad takéto:
www.youtube.com

:-)

mimľais

Podla mna su super..ja som si ich kupila, lebo som hladala nieco prirodne..lebo som potrebovala upravit kramy a hormony som uz do seba pchat nechcela..okrem toho, ze som si upravila menzes..tak som si zvysila i sebavedomie :) :) :) :) :)

STELA 155

Tieto tabletky beriem druhé balenie a schudla som 1,5kg, aj cvičím, ale nie som taká hladná a lepšie mi spaľuje. Prsia mám pevnejšie, myslím, že aj väčšie. som prekvapená, ale naozaj to funguje, pretože aj kamarátke, ktorá mi to odporučila to zabaralo podobne.

jola87

ja som pouzivala superprsia a som spokojna. prve vysledky uz po dvhoch tyzdnoch . teraz berem mesiac a som o cislo vecsja. pokial si chces este pomoct skus aj cvicit prsne svaly. pozri tento odkaz www.zdravystyl.eu

zvacsenieprs

3 tyzden to berem ale mam ktomu aj krém hej je to celkom fajn. ale este moc vidiet to neni zatial:) ale cítim ze su plnsie

karolina.

Zvacsenieprs...pocuvaj ty beries tie tabletky stihlalinia, ze.? kolko ich uz beries.? ako tak citam ze 2 cm..to je celkom fajn..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Super prsia + stihla linia - Fórum - ZDRAVIE.sk