Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Super prsia + stihla linia

zvacsenieprs

sydney bud rada leb oja priberam na zadok mne sa uklada tam tuk takze ani priberat nechcem aj ekd neviem ale ani nechcem lebo nechcem nosit kufor :-/

jankaaaaaaaaa

sydney prsia rastu do 22rokov. hovorim, ze si pribrala-zvacsili sa ti len prsia. kazdej zene sa tuk uklada inde
a budem sa opakovat, ale keby za rast prs u teba mohla hak, tak po vysadeni sa ti hned zmensia

zvacsenieprs

uz je to 2 cm z tabletiek tak neviem mozno len votm moc verim aj to pomoha zevraj pozitivne msylenie?:)nevim ale zatial 2 cm aj ked na tieto dni uz pisali viac!:)

jankaaaaaaaaa

sydney tvoje zvacenie prs nijako nesuviselo s uzivanim hak. ak by zato mohla hak, prsia by sa ti zmensili po vysadeni. proste tie prsia by ti narastli aj bez hak. mozno si pribrala celkovo, ale vidiet to bolo len na prsiach. tazko povedat

sydney

mne sa prsia zvacsili z antikoncepcie o kosik. nepribrala som nikde inde v tele,nemam z toho chut do jedla,nedrzi mi to vodu. na rok som vysadila tabletky koli inym problemom,do toho som este schudla z xl na s-m,a prsia ostali. ono v letaciku bolo pisane, v nejake minimalne percento vedlajsieho ucinku sa prsia zvacsit mozu,ale kazdy ma ine telo a u kazdeho hormony inak pracuju. hlavne,prirodne tabletky na zvacsenie poprsia su teda riadna kravina - obzvlast tie,ktore propaguje erza :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Super prsia + stihla linia - Fórum - ZDRAVIE.sk