Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

blond farba garnier

jankaaaaaaaaa

suns mas vo farbach riadny chaos. ak na krabicke pisu ze netreba zosvetlovat pred nanesenim farby, znamena to, ze farba je zosvetlujuca , ked slubuju ze chyti aj na tmave vlasy..

suns

skus Loreal najsvetlejsiu blond - je to z rady perfect blonde alebo take nieco.. ( neviem, ci sa to tu na sr predava)
pisu, ze netreba zosvetlit odfarbovacom, ze ti chyti aj farba..
som blond a farbila som sa 2 roky na tmavo..mala som to az cierne..

tak som sa nastvala, dala som si Loreal zosvetlovac - Perfect blonde ( u nas ho nekupis) a bola som oranzova, potom na to farbu - presne tuto loreal .. born blonde, alebo nieco take, uz neviem, ako sa to volalo.. a teraz to mam super pekne medovo-blond..

a i napriek zosvetlovaniu moje vlasy nie su tak znicene..

ak ti stacia iba 2 odtiene, ja by som to skusila... ak mas polodlhe vlasy, kup si radsej 2 krabice, nech mas farby dost a nech je vsade..
vela stastia :)

jankaaaaaaaaa

potrebujes zosvetlujucu farbu, resp. odfarbovac. taketo obycajne blond farby ti nemusia vobec pekne chytit. na tie vlasy odfarbene odfarbovacom si das nejaku peknu blond a mas po probleme

ppff

mne staci ked mi to chyti tak o dva tony svetlejsie.len som mala rysavu farbu.ale hadam to nechyti nejak brutalne oranzovo

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

blond farba garnier - Fórum - ZDRAVIE.sk