Existuju este normalny muzi?

Príspevok v téme: Existuju este normalny muzi?
CCC1

Zamyslam sa ci este existuju niekde muzi - co??? Taky chlap, ktory neriesi a nie je zakomplexovany a nema potrebu ovladat zenu, kt. vyrastal v \"normalnej\" rodine kde matka alebo otec ho nedeptal, a nevylievali si svoje problemy na vlastnom dietati a on potom nenicil zenu... nie je egoisticky aj ked sme vo svojej podstate egoisticky..ale z lasky k zene sa dokaze prisposobit...nemam potrebu menit povahu chlapa...je schopny si zosuladit seba, priatelku a kamaratov a nevycitat a klast si podmienky ja a a a a aj..a moje potreby a ty sa prisposob..\"pohoda\" vydrzala az dva roky:DDD...a nie, ze clovek ma frajerku a sprepacením ju \"pretiahne\" a potom jej povie tak ja idem za chlapcami a este sa divi, ze preco je nasrata...ze clovek chce chlapa co sa aj vie o zenu postarat..aj ked zaraba viacej a nema problem sa rozdelit...povedat, vlastenej frajerke na dovolenku s chlapcami si aj poziciam ale s tebou nie...a ja vazne neviem ci som normalna a potom ked clovek je s nim na predlzenom vikende a sa ma opyta, vies ja niekedy pochybujem ci ma milujes.. co k tomu dodat, neviem a hovorim o 30rocnom chlapovi????...To kde su normalny chlapi...kt si chcu uzivat normalny vztah...kde si clovek chce uzivat blizkost cloveka a hlavne nenahanat si problemy...kde clovek nema problem dat \"slobodu\" chlapovi a byt aj tolerantny a chapavy...to uz vazne nik nie je normalny???

0vecka

2 beskyd ty by si mal tiez spustit so svojich poziadaviek a mohol by si byt ochotny aspon teoreticky prijat myslienku ze tvoja buduca bude mat trvale bydlisko v BA :-D to je poziadavka s ktorej by si mohol s cistym svedomim opusit...

beskyd

hej, ale v tomto pripade sa uz nejedna o tych co tvrdia ze partnera nepotrebuju, to je ten vacsinovy typ ktory radsej spusti zo svojich predstav aby nebol sam.

xdanielax

beskyd - podla mna aj take byva. lenze sa nerozidu, lebo "sa to nehodi" a nechcu byt sami atd atd, vzdy nejaka vyhovorka. Potom sa len stazuju a frflu aki su muzi/zeni hrozni.

xdanielax

:)) inak toto je vacsinou pravda. Aj ked, ked som mala nevyhovujuceho partnera, tak som si povedala, ze ho nechcem a rozisla som sa s nim. takzee obcas sa stane aj taky pripad.

0vecka

podla mna takych ludi co nemaju partnera a ani ho nexcu mat je minimum.... tak 99% z tych co to hovoria klamu alebo klamu samy sebe... leboje zaujimave ze partnera vecsinou nexcu ludia ktori ho naozaj nemaju :) skoro nikto nepovie ze ma partnera ale aj kebyze ho nema nic sa nedeje :)

jajka001_

zacala som chodit s chalanom, ktoreho som mala iba rada, lebo som si myslela, ze zijem vo vysnivanom svojom svete - aj som - a ze by som mala zacat rozmyslat realne, lebo muz, akeho hladam,vobec nemusi existovat
potom som stretla muza, ktory sice nebol moj ideal - v skutocnosti som nemala nejaky konkretny ideal, ako ine baby, len hmlistu predstavu, co by mal a co by nemal- a tak som sa zabuchla ako nikdy.
ale doteraz si myslim ze zlomovym bol prave ten moj prechod z nebeskych vysin na zem. ze bez toho by sa to nestalo.

Luckatucka

Je tazke pisat si o vztahoch,kazdy ma iny nazor.Niketo chce mat za kazdu cenu partnera,niekto chce byt sam.Nemozeme nikoho odsudzovat za to,ze rozmysla inak ako my.Ja mam kamosky,ktore su nestastne vo vztahoch ale ovela viac maju strach z osamelosti,tak ostavaju v danom vztahu.No je to ich rozhodnutie,nehadam sa s nimi a respektujem to.Len potom nechapem preco tolko nadavaju na priatelov,ked sa s nimi nechcu rozist.