Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problémy s učiteľkou

Príspevok v téme: Problémy s učiteľkou
philips

Čauko,

mám jeden problém. Jedna učiteľka mi raz povedala, že som debil a ja som ju na hodine surovo posral do ****. Odvtedy mi robí problémy. Učí ma TV spolu s mojou triednou. Veľmi dobre vie, že mi to nejde no aj tak furt dáva ako príklad mňa. A keď sa to nepodarí, tak sa všetci smejú. ( triedna na tých hodinách väčšinou nebýva, chodí po súťažiach a pod. ). Raz odo mňa chcela, aby som 5-krát strelil na kôš a že ak aspoň 3-krát nestrelím kôš, tak ma nechá po škole. Ja som samozrejme nestrelil a ona chcela aby som ostal po škole. Samozrejme, že som jej povedal, nech si vyserie oko, aj tak odídem, čo som aj urobil. A furt mi hovorí, že som sprostý, nevychovaný, debil a pod. Väčšinou ja jej to vraciam akože náhodným odpálením lopty do nej pri volejbale.

Neviem, ako ďalej. Mám viesť s ňou vojnu aj naďalej, alebo čo mám robiť?

Zaran

Tak iste by ťa debilom nenazvala len tak,to za prvé,za druhé,aj tak si myslím že si na ňu bol až príliš ale príliš drzý,ja by som ti povedala aj horšie ,za tretie,ak si sa cítil až taký dotknutý,nemal si sa s ňou naťahovať ale oznámiť to doma,rodičia by to už s ňou vybavili,v krajnom prípade ak ju tak neznášaš osloboť sa od telesnej a je to.

TinaM

philips, v zivote! by som si nedovolila urazat vyucujuceho alebo ineho cloveka. Jej reakcia nebola adekvatna, to je pravda, ale da sa reagovat aj inak. Na tvojom mieste by som sla za nou a ospravedlnila sa. Ak nechces mat zbytocne zniceny cas straveny v skole, tak to naprav cim skor. Veru, mali by zaviest telesne tresty, lebo jedna "vychovna" je casto ucinnejsia ako 100 hodin po skole a poznamky. Predstav si, ze by bola tvoja mam ucitelka a nejaky fagan by jej odvraval a nadaval. Neviem ako ty, ale ja sama by som si ho vyhladala a rucne strucne mu vysvetlila, ako sa ma spravat. Nejde o to, ze ty si nic a ona autorita, ide o to, ze si drzi a to by vytocilo kazdeho. Daleko tymto sposobom nezajdes, ale na to musis prist sam.

123123

ahoj
mam problem s mojou ucitelkou SJ pisali sme test z slovies na 2 minuty .mali sme tam urcit gramaticke ... tvar tych slovies bolo 6 na 2 min. v prvom slovese som napisala z.t ako zlozeny tvar ked ze som nemala cas tak som nenapisala zlo.t. ratala my to za chybu mala som 25 bodov znamka2 chybal mi1 bod do 1 ale ona povedala ze sa to nesmie je to tak ci nie

philips

Veves- Tak, sexuálne sa na ňu lepiť nebudem, podľa mňa je škaredá...

fuko- Preto, lebo sme na jednej hodine cvičili iba 5. Mali sme hrať volejbal, ale to sa v nepárnom počte nedá. Tak ja som bol ako striedanie... Keď sa na mňa dostala rada, tak ja som tam išiel a keďže to neviem hrať, tak lopta lietala všade možne. A jedna jej preletela okolo hlavy. A pritom sa na mňa pozerala a povedala, že či náhodou nie som debil. Ja som jej najprv odpovedal, že sa nevolám ***** ( jej meno ) a odvtedy bola vojna.

dazdovka666

Mam taky dojem, ze by mali opat povolit bitie :). Par vychovnych za nasich skolskych cias nikoho nezabilo a aspon sme vedeli, co si mozeme dovolit a co nie. Toto bohuzial tito mali smradi nevedia.

xy:)

tak tak.. ty nezmozes vobec nic, ked sa nevies spravat, tvoja chyba. rada by som si vypocula ucitelku, ta by to asi videla inac.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problémy s učiteľkou - Fórum - ZDRAVIE.sk