oslovenie neznamej

Annika1987

urobila by som to tak, ze na prvy raz by som sa do nejakej konverzacie nepustala. Ak by sa vyvinula sama, tak preco nie. Ale neplanuj si to. Na prve oslovenie by som si zvolila iba taku kratku konverzacnu temu, ze by som sa napriklad na nieco spytala. A ked dostanes odpoved, tak by som na to povedala vetu-dve, podakovala, usmiala sa a odisla. A pri najblizsom stretnuti uz si nebudete taki cudzi, mozes uz normalne pozdravit a zacat sa s nou bavit, ved uz sa predsa "poznate". :)

blondula

neviem kde sa vidavate...ale najskor sak ju pozdravim a nejaku hlupost uz nahodit mozes,aby videla,ze si vtipny.my zeny mame radi zabavnych muzov :D teda aspon ja !! ja som raz zacala konverzaciu na stanici kde som cakala metro.na lavicke som mala pohar s cocacolou a sla som si kuknut odchody.siel velmi pekny chlap okolo s cigaretou,kukal na mna jak pracem do seba hambac,usmial sa a siel si sadnut na lavicku.chcel sa zbavit cigarety,lebo tam bol zakaz fajcenia a co sa nestalo ?? hodil spacek do mojho pohara s cocacolou :DDD skocila som za nim s hnevom,rozpravala som nahnevana tak,az mi sezamove semiacka z ust prskali a dopadlo to tak,ze ma za to pozval na teplu kavicku,ktora v tej zime padla na uzitok :P nebol z toho nijaky vztah ani nic podobne,ale sme sa teda riadne nasmiali a bolo to take sprijemnenie dna :DDD

spok

a ak nebude mat zaujem tak sa nic nedeje. maximalne ta uda na policii za sexualne obtazovanie alebo ta postrieka kaserom

nananaaa

co je na tom take tazke? pridem, predstavim sa, spytam sa ci si mozem prisadnut,alebo ci jej mozem zobrat drink (ak ste teda kdesi v bare) a ak ma zaujem tak nebude mat problem.

sprnkatsipok

este mi napadol zalozny plan- spytaj sa jej ci by ti nemohla pomoct vytlacit jebak na zadku lebo si tam sam nedociahnes