mam mu verit

carinka

Každý chlap,ktorý je pred orgazmom je hlavne nadržaný!!Na to nikdy nezabúdaj.Takže budeš len ty tá hlúpa naivka,ktorá naletí na reči o skúsenostiach.On ti potom,keď nedostaneš menzes nakoniec povie,že nie ste v stave vychovávať dieťa a pošle ťa na potrat.Ak si mladá,otehotnenie je veľmi pravdepodobné,zbytočne budeš počítať plodné a neplodné dni,ver mi, na just sa to stane.Vieš koľko takých skúsených behá po svete?Ak nie je ochotný používať pri tom s tebou kondom,nestojí absolútne za to, aby si sa s ním bozkávala a nieto ešte s ním spala.Je to niekto, kto si chce len spraviť dobre a "guma" je pre chlapa obmedzujúca,lebo to necítia tak silno,akoby chceli.Nedaj sa oklamať.A antikoncepcia ťa neochráni pre nejakou poriadne hnusnou chorobou!!Keď je taký skúsený,ktovie koľko ich pred tebou mal a ktovie koľko ich nahovoril na sex bez ochrany.Je to akoby si sa vyspala so všetkými ženskými,ktoré mal pred tebou,plus so všetkými ich chlapmi,s ktorými spali ony,len si dobre predstav tú výmenu baktérií a chorôb v tom geometrickom rade ľudí.Brrr....je to obrovské riziko!!Prečítaj si stránku -pohlavný herpes-taký "darček"dostaneš od niekoho na celý život,tak rozmýšľaj a nemysli si ,že to majú iba nečistotní alebo nejakí bezdomovci,je toho všade plno ani nevieš,kde sa čo pritrafí.Buď dospelá!!!

Kalka

No zlatko, no na tvojom mieste by som trvala na kondome a on by to mal respektovat... a ked ty chces, tak potom antikoncepciu predpisat. A on co tvrdi, nie je 100%, moze sa to stat ci uz bez neho ale aj s kondomom a je to predsa lepsia ochrana. Je to na tebe.

sii

skus najaku inu formu antikoncepcie.
Persona meria napr. hormony v moci a podla toho ti povie ci mas alebo nemas plodne dni, musis mat ale cyklus pravidelny teda od 25 do 35 dni.
Ja to pouzivam lebo na kondom som alergicka a tabletky nechcem.

drnda

moja zlatá,komu ostane potom na starosti dieťa? Tebe alebo jemu. Píš si, že tebe a preto ty budeš rozhodovať o oichrane, potom už bude neskoror nariekat. Ved je smiešny, že neznáša kondom, čo je to v porovnaní s tým čo by si si užila neskôr ty - pôrod, nočné stávanie, strach.....Kludne ho pošli do hája ak to nevie pochopiť aj tak ta asi nemá rád ked na to neberie ohlad. Pchch vraj neznáša kondóm! a vraj ustriehne - vela takých ustriehnutých detí behá po svete bez otca.

bianka000

ked sme s partnerom zacinali so sexom a rozpravali sme sa o antkoncepcii chcel ist bez ochrany-ze vraj on je skuseny!!!Ja som vsak trvala na svojom..podla mna aj ten najskusenejsi to nemusi stihnut vytiahnut a potom hura na kocik do obchodu...trvaj na kondome.A ked ti mozem poradit tak HAK neber.Velmi to skodi...