Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Ako masturbovat?

Nadrzana picka

Ahooj tá ktorá to ešte nedostala (krámy) tak sa nemá čoho obávať ja sa prstujem od 10 , v 13 ma urobil chalan a tesne pred mojimi 14 som dostala krámy ja viem , že je to neskoro ale dostala som , s priateľom sme doteraz a navzájom sa ,,uspokojujeme" sex príde až keď príde :)
PS : nemám 14 už mám 16 a s priateľom sme včera oslávili 3 roky nášho vzťahu ♡

Kikiriki

Ahojte mám 11 rokov a neviem ako sa ma masturbovat. točim prstami okolo svojej **** a myslím si že masturbujem ps mohli by ste mi opisat ako sa to ma robit moje kamošky to robia.... Dakujem za odpoved

Kikiriki

Ahojte mám 11 rokov a neviem ako sa ma masturbovat. točim prstami okolo svojej **** a myslím si že masturbujem ps mohli by ste mi opisat ako sa to ma robit moje kamošky to robia.... Dakujem za odpoved

Kikadlha

Mam 14 a neviem ako masturbovat prosim ukazte mi ako nato moje kamaratky uš masturbuju prosim pomôžte my dakujem tu môžte poslat video Kikadlha@centrum.sk

Ňuňu112

Ahojte mam 13 a masturbujem ale nikdy som nemala menštruaciu poškidi ma ti neako a nenusela by som ju dostať alebo sa len zbyticne bojim prosim o odpoved

Katarina009

Chcem začať masurbovať a portebujem pomoc keby mi nejaké 10-11-12-14-15 ročné baby mohli poslať vidoe ako to robia na p1st1k3@szm.sk
Vopred dakujem

Simonkkkk

Ahoj mam 14 a chcela by som masturbovať ale neviem ako poradte alebo pošlite video na @simonahurtukova@gmail.com vopred dakujem

cucuchcj

Môj najlepší spôsob masturbacie.navlhcim si servitku studenou vodou a masirujem si posvu a prstujem si ju a postupne si tam vstrekujem vodu so sirvitky . je to prijemne a mas pocit ze niekto do teba ejakuluje.
skus;-)

Hahahahe

Prosim vas, som dievca mam 14 rokov a neviem ako na to, vsetky moje kamaratky uz masturbovali iba ja neviem ako na to. Mohli by ste mi prosim poslat video ako to robite vy? Email mam 7hahahahe7@gmail.com

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako masturbovat? - Fórum - ZDRAVIE.sk