Ako masturbovat?

čistá láska

Dievčatá, prečo chcete začať masturbovať? Buďte k sebe úprimné a odpovedzte si podľa pravdy..

Ako odznelo dávnejšie v tejto diskusii, často už malé deti masturbujú, avšak neuvedomujú si, že to má niečo spoločné so sexom. Začalo to u nich najskôr náhodou niekedy v ranom veku, keď sa pri istých dotykoch svojho tela cítili príjemne. Takúto detskú masturbáciu z nevedomosti však nemožno dávať na rovnakú úroveň s tou, keď mladý chlapec či dievča - teenageri sa rozhodnú začať masturbovať vedome, aby si vyvolali sexuálne pocity podobné tým, ku ktorým dochádza pri sexuálnom styku. Možno si myslia, že takto sa pripravujú na lásku a veci s ňou súvisiace, že urýchlia dospelosť. Láska je však v prvom rade o dávaní a sebaobetovaní pre dobro druhého. Komu čo dávate, keď masturbujete sami so sebou? Uzatvárate sa do svojho egoizmu, slúžite sebe a uspokojeniu svojich chúťok.

Na lásku sa dá najlepšie pripraviť vychádzaním zo svojho vlastného sveta v ústrety druhému človeku, či už sú to rodičia, spolužiaci, kamaráti. Všímaním si ich potrieb a preukazovaním dobrých skutkov. Mladý človek tak bojuje s vlastným egoizmom a venuje svoj čas druhému človeku, aby ho potešil či mu pomohol. Keď príde láska, bude s o to väčšou ľahkosťou a radosťou preukazovať takéto dobrodenia milovanej osobe. Bude sa vedieť zaprieť a obetovať pre milovanú osobu. Taký vzťah zosilnie a prežije, aj keď prídu neskôr problémy.

Masturbácia je zneužitím vlastného tela. Telo je darom lásky pre manželského partnera. Ak si beriem svoje telo alebo telo druhého mimo manželstva, beriem si, čo mi nepatrí.

Mladý človek zvyknutý masturbovať prenesie tento zlozvyk aj do vzťahu s druhým človekom. Toho druhého a jeho telo bude mať tendenciu vnímať ako prostriedok na svoje vlastné sexuálne uspokojenie, bude to masturbácia s pomocou tela druhého. Toto nie je láska, ale sebaláska. Stredobodom takej lásky som ja sám, ten druhý len slúži mojim potrebám a záujmom. Stretávať sa s takým úmyslom s druhým človekom, žiť spolu sexuálne bez záväzkov s tým, že sa môžeme hocikedy rozísť, a nazývať to láskou, je smiešne, je to výsmechom lásky. Takáto "láska" založená na len na sexuálnom stretávaní a vyhovovaní si nevydrží, je postavená na piesku. Skutočná láska postavená na skale vychádza z radosti a očarenia dušou toho druhého a kto naozaj miluje, dokáže sa stretávať s milovanou osobou aj bez sexu. Pri skutočnej láske je stredobodom záujmu ten druhý a jeho dobro. Skutočná láska je trpezlivá a vie počkať, kým dozreje čas na úplné sebadarovanie sa v manželstve, keď sa dvaja stanú jedným telom a sľúbia si vernosť až do smrti.

Pýtať si rady, ako masturbovať a žiadať, aby sa nejaký neznámy človek z internetu pri tom dokonca natočil a poslal také video, je veľmi ponižujúce a zahanbujúce. Kde zostala dievčenská hrdosť, hanblivosť a cudnosť? Boli by ste rady dievčatá, keby toto čítali vaši rodičia, súrodenci, známi z rodiny či zo školy? Nehanbili by ste sa za to pred deťmi z vašej širšej rodiny? Hanba je naozaj na mieste ... Obráťte kurz a rozhodnite sa pre čistotu, pre skutočnú panenskú čistotu ...

lulu3444

NO ja to robim takto : som v sprche , dam masazny mod na sprche cize silny prud. Dam studenu vodu a sprchu si dam dalej od vaginy pretoze tak je prud silnejsi. Roztiahnem si ju dvoma prstami a sadnem si na vaňu. Potom prud nasmerujem na klitoris a uvolnim sa ako keby som sla na malu potrebu.Pomoze urcite aj kruzenie panvou ked ti tam ta voda strieka.Orgazmmus urcite. Ak to nechces robitv sprche jednoducho si daj dole nohavicky roztiahni si ju a prsty namoc do studenej vody alebo olíž. Jemne priloz prsty ku klitorisu a zacni sa pohhybovat hore a dolu a zrychluj.

Eliska1444

Us som to povedala mame a dnes o 15:00 pojdeme na potrad.Nebola velmi natešená ale ma chápala nakoniec to nedopadlo as tak zle.;)

ZuZka_33

čo ti mam na to povedať eliška? :D

načo si sexovala? ked si dobre vedela aké to môze mat nasledky?
sex by mal mať človek, ktorý vie čo robiť v takejto situácii akej si sa ocitla ty a nie sa tu teraz pýtať čo dalej..mna ako matku by ma to dosť nasvalo keby mám takú nezodpovednú dceru, ktorá este neskoncila ani strednú a uz caká decko..ja mám 21 a sex som este ani nemala, no a? načo si robit zbytočne takéto problémy