Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aku knihu otcovi ?

annddyxxl

aa ona neni az taka zla:-)aj ked ma svoje dni ale nahodou mi ule som jej kukala nejake veci ohladom toho prechodu..no co risknem hmm co uz:-))mam na haku zle to myslene neni..

džanka

Hociktoru knihu od Dominika Dana - novodobe kriminalky z nasho porevolucneho (1989) prostredia - vrelo odporucam. My sme s muzom za cely zivot precitali 3 dokopy :-), ale tieto od D.Dana sa daju splachnut za 2 dni, clovek nevie prestat citat.
Vydal ich asi 10, cena okolo 12 eur nove a okolo 10 eur starsie. Odporucam "Mucha", "Mucholapka", "Zijes iba 2x" a pred dvoma dnami som kupila najnovsiu "Na podpatkoch" a uz ju aj citam, nevydrzim do Vianoc (aj tak by sa mi neusla na citanie ako prvej). Dej zacal skutocne ostro :-).

xxxxxxxxxxxx

:-D zalezi od toho aku mas svokru moja by mi urobila zo zivota peklo po takej knizke :DDD ja by som to neriskovala chi chi

annddyxxl

napr.ja som kupila svokre knihu zdrava strava pre zeny po 52-prechod..dufam ze to nezobere nejako zle,tam ma vseliake rady atd.

mate59

xxxxxxx má pravdu, knihou mu asi radosť nespravíš,skús diár na budúci rok,pekné pero,niečo, čo by potreboval pre svoj druh podnikania,čo by mu ťa aj pri používaní tej veci pripomínalo.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

aku knihu otcovi ? - Fórum - ZDRAVIE.sk