zvacsenie pier

Katka66

Ahojte moja kamaratka si dala zvacsit pery ale ma to len docasne.. prvy tyzden to vyzeralo na plac ale potom sa jej to pekne upravilo.Teraz ma pekne plne pery a hlavne vyzeraju prirodzene ale podla mna nie kazdej zene to pristane.Totiz ona ma aj umele prsia, vytetovane obocie.tieto zakroky jej velmi pridali na sebavedomy ale musim uznat ze je aj pekna a kazdy muz sa za nou obzera :)))

Cejtlin

Ja som používala lipoceutiacal a je to dobrá blbosť, určite neodporúčam, zbytočne som vyhodila peniaze zato, to som si mohla už rovno kúpiť indulonu lebo je to to isté, necítila som vôbec žiadne zväčšenie a pomerne rýchlo sa mi to minulo asi tak za dva týždne, ja neverím ničomu takémuto akurát používam lesky ktoré zväčšujú pery a najlepší je Golden Rose extreme lip plumper, nie je drahý, dá sa kúpiť všade a je možnosť si ho kúpiť v rôznych farbách ja vsádzam na bezfarebný lesk, ale je naozaj dobrý vždy mi potom sčervenajú pery a trochu sa aj zväčia... Rosy lips nevem aké je ale ako som spomínala používala som a aj používam Golden Rose, ten naozaj odporúčam, skúšala som všade čo možné ale nič nepomáha a viem, že ani nebude možno len na 20min po tom nanesení toho lesku, pokial sa nerozhodneš isť na trvalý zákrok kde ti do pier dajú ako keby silikon čo naozaj stojí veľa, tak nič iné nepomáha, takže baby nevyhadzujte zbytočné peniaze na lesky a tieto hovadiny, radšej si našetrite a dajte si na trvalo inak vám nič naozaj nepomôže, to je aspoň môj názor...

biopich

wolfik nie zubna pasta ale zubna kefka :-) nejde tak o trvale zvacsenie vraj je dobre davat si na kefku med a masirovat si pery...usta sa tak prekrvia :-)

biopich

natalia vodianova ze ma krasne pery? ved ich ma komicke :D to vidno ze su zvacsene ach jaj :-)ved ako vyzera na fotkach kde nieje retusovana? www.exposay.com baby ja niesom proti plastickej chir. ale na perach to ozaj vidno tak len s mierou drzim palce :-)