zvacsenie pier

sosa

cena zalezi od aplikacnej latky-sú vstrebatelne tie stoja cca od 5tis.Sk a trvanlive od 12tis.Sk, ale kazde zariadenie ma asi trochu iny cennik, toto su len orientac.ceny

hemi

slniecko a preco myslis ze vsetky ostatne korekcie ano len pier nie, co je na tom ine ked si das operovat nos a zvacsit pery prave si myslim ze je to ovela menej drastickejsi zasah ako tie ostatne,po konturke pery vobec nemam plnsie prave ze to konturovanie pier ako som uz nizsie spomynala moje pery su uzucke takze by to asi nevyzeralo naj /totiz nie je co konturovat/skor my to pribada smiesne ked si taku uzucku peru este obtiahnem konturkou a ta by vobec nemala byt hneda ale mala by to byt nejaka svetlejsia farba, napr. telova aby nesposobovala prilisny kontrast a opacny efekt, ostatne babenky dakujem za kazdu radu, vyskusam co sa da a potom sa ozvem ako som dopadla :=)))

slniecko :o))

no moja myslim, ze to neni prave najlepsi napad....operacia nosa, usi a ja neviem coho vsetkeho este moze byt, ale zvacsenia pier v ziadnom pripade....skus si to nejako ceruzkou na pery, alebo aj normalnou v okoli pier obtiahnut(najlepsie hnedou alebo podla ruzu, ktoru budes mat) hned budes mat plnsie pery, len to neprezen s tym urzom... :P

sosa

ja som tiez po zvacseni hornej a trosku aj dolnej pery, aplikoval mi mudr. guba látku na báze kyseliny hyaluronovej,vysledok je jemny a decentny - maximalna spokojnost. zalezi aj od toho kolko si prislusnej latky date vpichnut aby to nebolo prehnane...

katrinka

ahoj viem co by ti mohlo pomoct..jeden pripravok rosy..najdi si na nete viac..v lekarniach stoji 1100sk a specialne na zvacsenie peri...mno co povies?

sasenka7sasenka

Ja ma dobru skusenost v Chirkoze. Dala som si tiez len tak jemne zvecsit.Po vpichu si opuchnuta cca 3 dni, ale treba prikladat lad a snad aj dovolenku zobrat.
www.chirkoz.sk