Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmena farby vlasov z čiernej na hnedú

Nela41

Aj keď to vyzerá najprv strašne, ak chceš mať peknú farbu radím ti tú čiernu nechať zmývať a postupne vyťahovať z nich farbu. Lebo ak sa rozhodneš zo dňa na deň spraviť hnedú z čiernej nedopadne to dobre to ti garantujem

megann76548

Ja s tým mám skúsenosť a veľmi zlú. Určite to treba robiť postupne s dobrou kaderníčkou. Ja som toľké šťastie nemala a aj ked som chcela najprv len hnedý melír skončila som s trištvrtinou hlavy oranžovo, červeno-hnedo, blond a neviem ešte aká farba tam bola. Proste niečo neskutočné, vlasy mi smrdeli ako 10 farieb dokopy a na druhý den som si musela nafarbiť na hnedo. O tom aké ostali vlasy ani nehovorím, ešte rok potom mi padali, zredli mi, a ešte ani teraz 2 roky po som to nedala dokopy. Určite to nerobte ak máte jemné vlasy, to je to najhoršie čo môžete urobiť, ja som to veľa krát oľutovala. Radšej nehať vyrást síce je to otrasné ale určite lepšie ako toto.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmena farby vlasov z čiernej na hnedú - Fórum - ZDRAVIE.sk