nedokazem sa zmierit s tym, ze si pise s byvalou

Príspevok v téme: nedokazem sa zmierit s tym, ze si pise s byvalou
pokojvdusi

prosim vas poradte mi, nedokazem sa zmierit s tym, ze moj priatel chce byt v kontakte s byvalou, zaujima sa o jej zivot,

vedú si taku svoju "tajnu konverzaciu"....nedokazem zit s tym, myslim si, ze byvale vztahy by sa nemali miesat s tymi sucastnymi

prosim poradte mi...uz neviem, ako dalej

zostat v tomto vztahu a zmierit sa s tym, alebo odist

berie mi to velmi vela energie a chuti do zivota

pokojvdusi

sú len dve možnosti buď sa s tým dokážem zmieriť, alebo budem musieť tento vzťah ukončiť...

ide to so mnou dole vodou, nemôžem skoro nič jesť, nemôžem spať, cele dni na to myslím...a pýtam sa prečo...som smutná, sklamaná

Možno by som mohla zmeniť svoj postoj a tolerovať to, ale už by som nikdy nebola šťastná.....cítila by som krivdu...

uznávam, že som žiarlivá, ale myslím si, že tretia osoba do vzťahu nepatrí....

možno medzi nimi nič naozaj nie je, len nejaká nostalgia, spomienka (bola to ich vzájomná prvá láska)...ale aj tá spomienka alebo nostalgia nemôžu predsa kvôli nejakej spomienke oberať o šťastie mňa...skrátka im na sebe navzájom záleží a a ja to nikdy nezmením

obidvaja si myslia, že nerobia nič zlé, že sú iba kamaráti....

Iveta Michael

maruska...

zle je na tom to že...ona sa veľmi trápi a nemá pokoj v duši:(

a jemu to vôbec nevadí...a to je na pováženú! nech mi nikto nehovorí že som radikálna ale...čo má robiť to dievča?

však vidíte že len sa trápi..a trpí...a myslíte si že trpí iba pre toto? tam niečo nebude v poriadku...nebude! a aj preto som jej to navrhla lebo ja som taký typ že by som to už nezneisla..v žiadnom prípade! takúto neistotu a vôbec...zdá sa mi to od neho privemi neférové až sebecké...ako tak čítam:(

jajka001_

maruska, vsimni si ze oni maju velmi intenzivny kontakt, ktory on taji, a navyse je dievca tesne po rozchode. to nie je ako ked ste len kamarati. to je nieco viac. a pokojvdusi to citi - zena vyciti, ked nieco nie je ok. ked sa viac venuje byvalej, ako jej. preco sa to dievca tak viaze na byvaleho? je po rozchode, mozno ju napadlo, ze sa vrati k tomuto. a priatel pokojavdusi, ak prechovava nejake city k byvalke, tak moze tiez uvazovat, ze sa k nej vrati - ked je konecne volna. navyse si vsimni,ze sa nesnazi kontakt obmedzit ani ju presvedcit a utesit, ze o nic nejde - proste jej pocity a strach ignoruje.

maruska123

a poznam vela ludi, ktori su po rozchode kamarati..nevidim na tom nic zle..stale lepsie ako po sebe niekde zazerat, ked sa stretnes s byvalym...ja som sa rozisla s byvalim v zlom..po par mesiacoh nas to preslo, vyrozpravali sme si to a odvtedy sme kamarati...nechodime spolu moc von alebo nieco take..ale na facebooku si piseme

nechapem, co je na tom zle

maruska123

ja som tiez v kontakte s byvalym a co? sme kamarati, nic viac..z mojej strany by som uz ani nikdy nic viac nechcela, ani on,.proste kamarati

preco tu niektore rozmyslate tak radikalne preboha?

jajka001_

je to zvlastne, ako velmi su si muzi podobni
take typicke, on si pise s byvalou, to je ok, ak by si to robila ty, mala by si vidiet ten bordel
ty sa trapis a jeho to tesi...
vykasli sa na to, nespominaj to, a chod von s kamoskou, zacni sa zaujimat o inych, zacni ho ignorovat
cim viac sa trapis, tym viac ma on navrch
kazdy by mal mysliet na stare zname - nerob inemu to, co nechces aby robili tebe...jemu su tvoje pocity ukradnute

pokojvdusi

rozhodla som sa, že písať jej nebudem, nechcem sa znižovať na jej úroveň a aj tak by to k ničomu neviedlo

chcela som však ešte vyskúšať jednu vec, dala som prečítať túto konverzáciu priateľovi, ten sa však na to ani nepozrel, nezaujíma ho to

je to irónia osudu, zatiaľ, čo ja sa snažím nájsť východisko, on ten ich "kontakt" zrejme za problém nepovažuje...vôbec a zatiaľ, čo ja nemôžem v noci spávať a nemám pokoj v duši, on si púšťa pesničky a pospevuje....

veľmi ma to vyčerpáva...

najlepšie by bolo ukončiť to, ale nie som človek, čo pred problémami uteká, vždy sa snažím nájsť riešenie, východisko, nevzdávam sa....

xxxxxxxxxxxx

povedz to priatelovi tak isto ako si to napisala tu, urcite nepis jej...je to vasa vec...podla mna by sa na teba nahneval keby si s tym isla za nou a nie za nim...je dobre udrziavat dobre vztahy ale nie na ukor vasho vztahu...mna by to tiez stvalo :-/

co sa ale tyka spolocnych fotiek a tak to by som neriesila patri to do zivota hlavne ked si s niekym niekolko rokov proste sa to neda vsetko vymazat koli niekomu...Urcite by som to nikomu nekazala aby to islo do takych extremnosti. Ja som sice fotky z byvalim odstranila a nechala si iba tie kde som na fotkach sama a tak...ale bolo to moje rozhodnutie...

macka26

max suhlas s dazdovka
minulost je minulost a sukromie je sukromie. nikdy by som partnera nenutila aby vymazal fotky svojej minulosti... a takisto by som mu rychlo vysvetlila, keby mi kazal ze vsetko co bolo pred nasim vztahom mam zmazat. ani nahodou. to je moje sukromie z casu ked sme spolu neboli a nemam najmensi dovod to urobit...

dazdovka666

No neviem baby, taka radikalna by som nebola... Ja napr. som tiez v kontakte so svojim byvalym, aj ked len mailovom, telefonickom uz ani nie, ozaj len velmi zriedka... Pred mojim priatelom sa s tym nejako extra "nechvalim", ale zas ani mu to nezatajujem. A to, ze mame v podstate dobre vztahy, rozhodne neznamena, ze by som k nemu nieco citila alebo sa k nemu nebodaj chcela vratit. A co sa tyka fotiek, tiez by som ich nevymazala, preboha z akeho dovodu??? Aj ked si ich vlastne ani nepozeram, ale o to nejde - mam predsa kopec zazitkov z roznych miest, na ktore si chcem uchovat spomienky, a ze uz je na niektorych tych fotkach odfoteny aj moj ex, nuz, to uz musim nejako prezit :). Ani ja od mojho priatela nevyzadujem, aby vymazal svoje fotky s byvalymi. Ta mozno kebyze ho najdem slzit nad nejakou fotkou niektorej svojej ex, potom by som sa mozno nad tym pozastavila :).