Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Predoperačná príprava, operácia a zotavenie po hernií disku

Príspevok v téme: Predoperačná príprava, operácia a zotavenie po hernií disku
gadget3

Ahojte. Čaká ma operácie hernie diskov L4 - L5. Všetky iné metódy sa vyčerpali, a preto je na rade posledná - operácia.

Operovaná budem v Ústrednej vojenskej nemocnici v Ružomberku. Chcela by som vás poprosiť o informácie, ktoré by mi ozrejmili to, čo ma bude čakať.

Ako to vypadá po prijatí do nemocnice, čo všetko mi budú robiť pred operáciou, po akom čase ma budú stavať na nohy...?

Ďakujem vám veľmi pekne.

marfuska

Dobrý deň,
dňa 2.12.2011 mi vyšetrenie z CT potvrdilo diagnózu, že v intervertebrálnom priestore L4-5 medio-paramediálne vľavo hernia diskus tlakom na prednú stenu durálneho vaku a koreň L5, neuroforameny voľné. Je koniec mesiaca a ja sa po infúziach cítim lepšie. Poradí mi niekto, či sa tie bolesti vrátia?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Predoperačná príprava, operácia a zotavenie po hernií disku - Fórum - ZDRAVIE.sk