Aloe Vera - poradte prosim

luxina

moznoze ten il tiez nie je zly napad lebo ja musim skusit vsetko kym sa dopatram co je v mojom tele v neporiadku a sposobuje ekzem.ak sa mozem opytat ty mas tiez nejaky kozny problem alebo co ti je?
pre ivku 1:no jedine co mi dealerka povedala je ze to cisti kapilary. inak nic, myslela som si ze sa s nou idem rozpravat o aloe gele ale ona mi tam zacala vynukovat vonavky za 4000 sk a podobne.ozaj mi to pride tak ze im ide len o biznis a nie o to ci to pomoze.tiez ma nepresvedcila

Ivka 1

Tak keď vás niečo napadne,kľudne mi
napíšte. Zaujímam sa o aloe viac rokov.
Možno zodpoviem na vaše otázky.

panika

ivka1
ja uz ani neviem,to bolo davnejsie.len ona sa zamerala na to,ako kydala na Herbalife a tak a ked som sa jej pytala,tak nevedela.Ale fakt uz konkretne neviem

panika

ja som o tej hlinke citala v casopise.Vola sa to francuzky zeleny íl a malo by sa to dat jupit v lekarnach a takych tach specialnych obchodoch.Ale nevedela som to zohnat.Ako druha moznost tam bol Biely íl (bolus alba)-to mi zohnal brat.Vecer sa lyzica toho prasku da dop vody,premiesa sa,rano sa zase premiesa a vypije.Ma sa to uzivat 2 tyzdne (500g stalo 200sk)-ale pripada mi to ako keby som pila sadru.A este tam bolo (inak bol to casipis Zivot),ze sa to da aj zivocisnym uhlim-2 tyzne kazde rano 10 tabliet rozdrvit a poriadne zapit,ale to by som nedokazala.No a k ucinkom-malo by to cistit aj klky v creve,tak uvidim

luxina

tak to si vystihla s tymi dalermi.ja by som tej mojej dealerke tiez pat korun dala .akurat mi tak pokazila cely dojem z toho aloe.brala to len ako biznis co ma znechutilo a uz fakt neviem co si mam pomysliet o tom ich aloe.tiez si myslim ze by bol problem zohnat to starsie aloe z nejakeho obchodu ale tiez sa aspon pokusim. a co to mas za hlinku?ma to zaujalo mohla by si mi napisat viacej?