Aloe Vera - poradte prosim

cukinka

moja mama kupila od znameho aj s jej kolegynou. a dokonca aj brat to uzival. a vsetkym to urobilo zle na dutiny. sa im nejaky pohli hlieny. a kolegyna je uz 2 tyzdne na pnke.

Ivka 1

Je nutné rozlišovať: aké aloe sa užívalo / je ich viac ako 200 druhov/
kto ho vyrába,ako je aloe pestované,konzervované,má firma ktorá ho vyrába pečate kvality?,sú výrobky
z aloe schválené MZ SR,svetovou radou pre aloe? Na to sa treba pri kúpe produktu pýtať.

džejár

To mari: nechapem o com pises, aloe vera gel od spolocnosti o ktorej pises ty je stabilizovany unikatnym svetovym patentom. Tento stabilizacny proces zahrnuje iba prirodne latky a nie ziadne chemikalie. Vyrobok je striktne naturalny. Tak bud zavadzas z neznalosti problemu, alebo je v tom nejaky iny umysel.

džejár

Otilia. Ja by som doporucil inu spolocnost, taku, ktora sa vyrobou aloe vera zaobera na spickovej svetovej urovni. Ma vlastne plantaze, vlastne tovarne, vlastny vyskum, vlastne laboratoria. Ma najviac certifikatov ohladne kvality Alove na svete. Robi to 30 rokov a zastupenie je aj na Slovensku. Co som si teraz skontroloval stranku na iasc.org tak herbalife ma iba 2 vyrobky, ktore dostali na tento rok certifikat kvality. Viac info na moj mail