penis ako hracka

Príspevok v téme: penis ako hracka
masajka

no neviem ako zacat. mam priatela, ktory sa vkuse hra s penisom, teda kym je v domacom prostredi. vzdy ked sa na neho pozrem, vzdy ho ma v ruke a hrajka sa s nim. hra sa s nim, ci sa s nim rozpravam, ci sedi za pc, ci kuka tv, proste v kuse :-). a moja otazka? Chlapi! Robite to vsetci? A baby, mate nejake skusenosti s tymto?

masajka

nie, na verejnosti to nerobi, to iba doma, ked ma volne trencle, alebo teplaciky. a nerobil to vzdy, robi to asi posledny 1,5 roka. ja som bola tiez z toho prekvapena, ked to zacal robit, lebo by som to nikdy o nom nepovedala.

brunuska

neuraz sa ale vazne mi to pripada divne,trosku dost uchylne aby sa s nim hral ked sa s nim rozpravam-si predstav zeby to robil aj na verejnosti, trebars pri rozhovore s cudzimi ludmi :-))) sa zabudne...a trapas na svete! ci to robi??? :-)

masajka

si myslim, ze sa to stalo uz takym zlozvykom, ze on tam ma ruku a ani si to neuvedomuje. proste automaticky si da do ruky pisulaka :-)

brunuska

:-)))))))))))))))))))) hmmm to je vazne zaujimave.no myslim ze normalne to neni-ze je to uz dost prehnane- skor sa mu tak paci,ze od neho nemoze otrhnut oci- tvoj priatel je NARCIS!
ale vsak nech sa vyjadria muzi.
ja osobne taku skusenost nemam-skor opacne nie ona ale ja-by som sa s nim stale hrajkala :-) to je normalne!!!