Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trvalé chudnutie?

Príspevok v téme: Trvalé chudnutie?
Kuriatko Kwo

Existuje vobec nejaka dieta alebo chudnuci proces po ktorom ked sa zacnem stravovat normálne ako som bola zviknuta (len v mensom mnozstve) mi ostanu tie kilá stále dolu? ... Uz som drzala vela diet a nebavy ma to stale. Vzdy som tie kila nabrala s5. Potrebovala by som schudnut ale NASTALO! Chodim aj cvicit 2x do tyzdna Ale nechudnem iba si vahu udrziavam.

Prosim ak ma niekto akekolvek skusenosti s chudnutim nech napise bola by som rada :) Ocenim aj dobre rady vdaka..

katka34

Ahoj,ja som schudla asi 8 kg a zeleninu som tiež veľmi nejedla,ale zmenila som spôsob stravovania,pitný režim a váhu si držím a chudla som bez cvičenia,takže to chudnutie určite nie je len o cvičení ale aj nejakej zmene

evik1

Ano,aj ja mám zo zeleniny problémy,nie že by mi nechutila,ale kým iné babule vyjedajú poobede už len diétne šalátiky so zálievkou,ja mám z toho obrovský problém a musím sa tlačiť sachrami(nerozumej koláče a sušienky,ale ryžu a maces a pod.)denne športujem a poviem ti,zastavilo sa to ako to išlo zo začiatku krásne dolu,musím zmeniť jedálnik,lebo maraton každý deň behať nemôžem.Takže cvičenie nie je všetko,čím dalej brázdim v knihách a na nete ohľadom zdravej výživy,tým viac nezávislých článkov ma ubezpečuje v tom,že základ je jedenie,šport to už len doladí,ale rátať sa mi tiež nechce.

Kuriatko Kwo

Tak to radsej budem cvicit kazdy den a 5 hodin v kuse to ma aspon bavy :) ... Nie je to fer nuz... Niektore zeny su stihle stale a jedia co chcu a kolko chcu, niektore by este aj chceli pribrat :(

jajka001_

no tak sa zmier s tym ze stihla nebudes. ked sa davas na take "super" diety, kde sa nenaucis normalne jest, len sa nasilu tlacis niecim, co ti nechuti. zelenina je velmi zdrava. ale da sa zit aj bez nej, to by si ale naozaj musela jest malicko, nie prejedat sa. male porcie , a casto. zvyknut si na to jes len kym si hladna, neprejedat sa, nejest kaloricke jedla, nejest sladkosti, zakusky, sladke malinovky.

Kuriatko Kwo

Ano teraz sa prezieram :D Neviem cim to je. Nieco sa vo mne zlomilo a doslova som zacala zrat! ... Ked som schudla po 90. dnovej diete nenabrala som to az neskor ked som zacala stym prezieranim. Ako zdrava baba sa stravovat nebudem nikdy :) Neznasam zeleninu je mi z nej zle no pocas chudnutia by som to aj niak predychala...

jajka001_

ak sa teraz prejedas a mienis sa k tomu vratis, jasne ze tie kila sa vratia. ak chces byt stihla, musis sa stravovat ako stihla baba.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trvalé chudnutie? - Fórum - ZDRAVIE.sk