odsudzuju ho!

Príspevok v téme: odsudzuju ho!
zorne

Ja studujem v Rakusku a moj priatel je "typicky dedincan"...moji kamarati a mozno aj rodicia si myslia, ze ma "brzdi".. skaredo povedane: je pre mna prilis primitivny. Ale oni nevidia, ako sa ku mne krasne sprava, ked sme sami.. laska je pre mna dolezitejsia ako uspech.No aj tak ma trapi, ze sa tak moji blizki na neho pozeraju.. ako to mam riesit? vysvetlit ostatnym, ze mam iny rebricek hodnot?

zorne

mna ten mestky zivot bohvieako nelaka, ale v rakusku je hold lepsi zivotny standard...a frajer sa nebrani predstave byvat tam so mnou, akurat by sa musel zdokonalit v nemcine...ale ja by som najradsej byvala na slovensku na dedine a do viedne chodila len pracovat- nechcem prist o svoju domovinu :)

no a je sice najdolezitejsie to, co je medzi nami dvoma, ale netravime vsetok cas osamote a ked uz sme so znamimi, tak sa v hlave nechcem zaoberat tym, co si o nom prave myslia..

beskyd

veru, mat vlastny pozemok, pripadne ornu podu a dopestovat si a chovat sliepky a zajace je fest pod uroven, najvacsi sef je predsa ten kto byva v panelaku, najlepsie v petrzalke a maso a zeleninu chodi nakupovat do lidla, to je uroven, takeho si najdi, mozno ma aj adidasy s 3 pasikmi s vlasntorucnym podpisom rytmusa a je kral ulice:)

lost

hehe, teraz je to fakt relativne, kto je inteligentnejsi :D

ci chalan co ma doma sliepky, alebo niekto kto chodi kupovat sliepky do Tesca..

lost

vyhovujuci ci nie, to je jedno :)

minulost nie tak celkom znamena buducnost.. respektive ak je jeden biely a druhy cierny, tak vo vztahu si asi aj tak najdu nejaky ten stred a obaja mozno budu sedy :)

ale tieto reci by boli idealne ignorovat, avsak len v priapde ak si si s tym parnerom z dediny naozaj a skutocne ista.

pokial teda mas partnera, ktory ti skutocne "sadol" ale skutocne TEBE nie okoliu, tak kasli na okolie a vychudnavaj si to stastie ze si si nasla niekoho, kto je proste pre teba dobry :)

tam sa fakt neda velmi riesit :)

avsak nie je vylucene, ze ten priatel z dediny mu zachuti mestsky zivot niekedy a bude opakom toho co dnes :)

zorne

a ten kamarat je tiez z dediny (z tej co ja), ale frajerova rodina je fakt taka typicka :) ze maju sliepocky, kraliky a tak..

zorne

no ja to tak rozhodne neberiem! a ten kamarat to myslel asi tak,ze nie je do sveta, ze vzdy bude dedinsky chlapec

proste, ten najlepsi kamarat sa uz odstahoval do viedne a pre moje dobro chce, aby som sa uz aj ja konecne rozhybala a nasla si tam bytik, ale je mu jasne, ze ma tu drzi moj frajer

beskyd

cize chodenie po nakupoch do mesta je prejav "zlozitosti" alebo vyssej urovne a kto nechodi je jednoduchy?:) ci ako to je?:)