Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svrbenie vagíny

Príspevok v téme: Svrbenie vagíny
BumblebeeHon

Ahojte, mám 14 rokov a pred pár dňami som prekonala zápal močových ciest. Ale mám problém, že už asi 3 dni ma veľmi svrbí vagína. Je celá červená a podráždená. Nemôžem kvôli tomu poriadne spať, lebo je to hrozne nepríjemné. Neviem, z čoho to je, pretože som ešte nemala sexuálny styk. Prosím, pomôžte mi!!

macka26

ahoj,. antibiotika nicia vsetko v tele... zial nie len to zle, ale aj to dobre...
cize vyhubili aj spravnu mikrofloru v posve. potom staci jest trosku viac sladkeho a kvasinky sa premnozia
odporucam kupit mycomax tabletku , ta zmierni priznaky, vynechat alkohol , cukry, bielu muku... kupit canesten mast a potierat...
ked to neprejde, k lekarovi

ella.b

mna svrbi klitoris a beriem lieky do posvy a mam asi infekciu posva sa lieci ale klitris s vrbi co mio mimoze byt?

Vlado...

Zrejme si neprekonala, ale stale trva. Antibiotika zvyknu dlhodobo zhorsit stav. Zaujimave ze ti RNG neporadil. Hm, ale komu on poradil?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Svrbenie vagíny - Fórum - ZDRAVIE.sk