Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysoká skola zdravotníctva a socialnej práce SV.Alzbety v Bratislave

capricorn

no skola co ma najhorsi odbor na svete je animator volneho casu:)tento odpor je tusim na greckokatolickej a fakt neviem za co ten titul tam v animatorovy volneho casu mozu ziskat:)ale k teme.nepocuvaj tych hlupakov co ti radia radsej nemat titul ako mat zo socialnej prace je to sprostost.ide hlavne oto kde sa chces po skole uplatnit a v akom obore.ked chces pracovat v soc.poistovni,pri policiii,riaditelku domova dochodcov,detskeho domovu,socialnu kuratorku a podobne profesie ta bavia,neni pre teba dolezita az tak vyska prijmu je to skola pre teba,ale ak sa nechces uplatnovat v odbore je tam zbytocne ist.skola je mozno z tych lahsich ale samozrejme niesu skoly presne rovnake a urcite je blbost odsudzovat...napriklad iteckar nema vedomosti ako lekar lekar zas ako ekonom,ekonom ako pravnik,pravnik ako manazer,manazer ako inzinier,inzinier ako psicholog a psicholog ako absolvent verejnej spravy.kazda skola je tu na nieco ine a nikto nemoze povedat ta je tu uplne na h... co si budeme nahovarar na medicinu nema ale je tu na nieco.

wyx

Caute, aj ja tam chodím. (Tak ako celé Slovensko :) ) Ale chodím tam kvôli tomu, aby som sama sebe niečo dokázala, Nechválim sa tým, nepíšem si bc. Ano, možno sa trochu hanbím aký má ta škola už kredit medzi ľudmi. Mozno raz budem sklamana, ale je to jedno. Nech si kazdý myslí co chce. A ked uz som zacala, tak to nejak dokoncím a chcem to dokoncit. Pekny den. :)

[zruseny20]

sak dobre, ale naco ti je taky titul, ked vacsina rozumnych zamestnavatelov rozlisuje odkial ten titul mas? Ok, beriem, mnoho ludi tu pracu uz ma a titul potrebuju len na mozny "postup" v praci..

..ale ja osobne - radsej nemat titul ako ho mat z hentakej skoly..

3nttt

myslienka --- asi preto,preco tam chodia vsetci ktori chcu mat silou mocou nejaky titul a je im jedno aky (cest vynimkam)

[zruseny20]

Poznam dost vela ludi, ktori tuto skolu navstevuju - socialnu pracu a moc teda, resp. vobec rozumovo ani inteligencne nevynikaju...

Na tu skolu by som nesla ani keby mi za to platili :) teda pokial mas ake-take mozgove bunky, vyber si normalnu skolu

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysoká skola zdravotníctva a socialnej práce SV.Alzbety v Bratislave - Fórum - ZDRAVIE.sk