ženský problém

xdanielax

no nemam velke skusenosti, len raz som si to kupovala (po antibiotikach), ale lekarnicka vravela, ze tych viac tabletiek je lepsich, lebo davkujes postupne a ten ucinok mas vlastne celych 6 (alebo kolko) dni, a ked si das jednu, nevies kedy "odide". Mimochodom, mne ten canesten nezabral.. resp. docasne asi na 2 tyzdne, potom sa mi to vratilo, tak som si kupila Mycomax, to je jedna tabletka, ktoru ale zjes, a ta pomohla super. Len na to svrbenie urcite krem, tak vydrz este den snad sa ulavi.

broskynka955

ano kúpila so si canesten combi, bola tam 1 tabletka na noc + krém, nejako necítim úľavu, tabletku som si dala dnes v noci, v sobotu som sa cez den natierala tým krémom, mala som taký doma

broskynka955

díky za odpovede, čudné je, že mňa iba nejako divne začalo páliť a štípať, ale výtok som si nevšimla....naposledy dávno keď som to mala, zdá sa mi, že som aj taký biely výtok mala

maruska123

cca 2-3 dni...ale ak nepocitis ani po tom ulavu, tak musis ist ku gynekologovi...pretoze to mas v takom stadiu, ze canesten nezabera..

blondula

uz je to velmi davno co som to pouzivala,ale ked som si ho rano po sprche dala,do vecera sa mi podstatne polepsilo.