Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ženský problém

xdanielax

no nemam velke skusenosti, len raz som si to kupovala (po antibiotikach), ale lekarnicka vravela, ze tych viac tabletiek je lepsich, lebo davkujes postupne a ten ucinok mas vlastne celych 6 (alebo kolko) dni, a ked si das jednu, nevies kedy "odide". Mimochodom, mne ten canesten nezabral.. resp. docasne asi na 2 tyzdne, potom sa mi to vratilo, tak som si kupila Mycomax, to je jedna tabletka, ktoru ale zjes, a ta pomohla super. Len na to svrbenie urcite krem, tak vydrz este den snad sa ulavi.

broskynka955

ano kúpila so si canesten combi, bola tam 1 tabletka na noc + krém, nejako necítim úľavu, tabletku som si dala dnes v noci, v sobotu som sa cez den natierala tým krémom, mala som taký doma

broskynka955

díky za odpovede, čudné je, že mňa iba nejako divne začalo páliť a štípať, ale výtok som si nevšimla....naposledy dávno keď som to mala, zdá sa mi, že som aj taký biely výtok mala

maruska123

cca 2-3 dni...ale ak nepocitis ani po tom ulavu, tak musis ist ku gynekologovi...pretoze to mas v takom stadiu, ze canesten nezabera..

blondula

uz je to velmi davno co som to pouzivala,ale ked som si ho rano po sprche dala,do vecera sa mi podstatne polepsilo.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ženský problém - Fórum - ZDRAVIE.sk