Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prosim poradte, ktory Šampuk?

Príspevok v téme: Prosim poradte, ktory Šampuk?
Niky54

Ahojte, aspon v skratke vam opisem moje vlasy, aby ste mi vedeli poradit.Rozhodujem sa medzi šampukom - Godiva a Squeaky green

Vlasy musim umyvat kazdy druhy den, lebo sa zvyknu dost mastit.Mam jemne, rovne vlasy, na koncoch sa dost stiepia

inak ich mam celkom pekne (vdaka Caca Rogue)

potrebovala by som taky sampuk, ktory dobre vonia, pretoze po henne mi zvyknu dost silno vlasy smrdiet.

Ak mate aj iny tip na sampuk, pripadne aj normalny sampon z lush, tak piste.dakujem

niky54

vydrzi ovela dlhsie ako normalny sampon, je cisto prirodny, nezatazuje vlasy a skvele umyje vlasy.myslim ze je toho dost

niky54

Caute :) .. no tak ja si to "objednavam" cez bratranca.Pracuje v prahe a mal by niekedy teraz prist a stale mi kupuje hennu a teraz aj sampon :) predtym som skusala sampuk new.Bol super, ale chcela by som vyskusat aj ine a potom uvidim ci sa vratim k NEW alebo skusim este nieco ine :) noo cynthia neviem ako smrdi alebo vonia, ale v komentaroch som citala ze je to celkom fajn.tak uvidim...dufam, ze vdaka nej nebudem mat take jemnucke vlasy :D drzte palce :)

mimochodom, keby je moznost tej cynthie v sampuku, tak kazdopadne beriem sampuk, pretoze to je najlepsi sampon podlamna aky moze byt.dllho vydrzi, dobre peni proste super :)

katka29

a ako to objednávate ?? ...nedá sa to nejako cez slovenskú stránku?? ... čítala som to o tom bankovom prevode ale u mňa to bohužial nie je možné, ak by ste mi niekto vedeli poradiť :) dakujem

xyzz

Cynthia je v pohode, podľa mňa taký neutrál, ale podľa mňa celkom smrdí :) Šampuky som neskúšala, z tuhých len Trichomaniu, ale tak z lushu mi vyhovovalo zatial vše čo som vyskúšala (Rehab, Trichomania, Cynthia)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prosim poradte, ktory Šampuk? - Fórum - ZDRAVIE.sk