Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zdelenie

ach jajaj

dakujem za rady:) nebodaj vlastna skusenost?? a napocudovanie z nich splnam asi 95%... s tym cumenim do skript to nie je az take zle ako som nacrtla;) asi tretinu casu cumim do skript, druhu tretinu sa tvarim, ze do nich cumim a robim uzitocnejsie veci (ako napriklad sa tu radim:)) a v tretej tretine casu tak trochu lutujem, ze som sa tu druhu tretinu len tvarila a medzitym mam spominane zabavne stavy.... studying is fun!

atm

tak ak cumis do skript od rana do vecera a nemas v tom zavedeny nejaky system, tak to ti verim. najlepsie si v takomto obdobi davat kazdych 40 minut jednu 5 minutovu prestavku, kazde 3 hodiny 30 min prestavku. ucit sa hlavne doobeda, rano nez vstanes si spravit zdrave ranajky (jogurty, ovocie, celozrnne pecivo, dzus,..) a ist napriklad na lahku/prechadzku/jogging/plavanie. tiez je dolezite sa sustredit na spravne dychanie, v izbe si casto vetrat a mat vela tekutin. a vyhybat sa cigaretam a kave podobnym bordelom:) a mala by si byt bez halucinacii:)

ach jajaj

tak ono su tie pocity z nadmerneho studia den odo dna pozoruhodnejsie... vcera to bol pocit absolutnej nahulenosti (napriek faktu, ze som nic nemala), sprevadzany zachvatmi smiechu... neveril by si aky dokaze byt tesco salat vtipny :D
hmm, nieco mi napoveda, ze sa mam zacat bat zajtrajska... alebo skor ludia tu na intraku :D

ach jajaj

...nerucim za to, ze ma ochvilu znova naprepadne nejaky menej kontrolovatelny pocit... zacinam sa citit v pasci :/

ach jajaj

ale uz toto hodne pomohlo ;) sustredenie na ucenie, ktore vyplna moj program v poslednych dnoch od vidim do nevidim, znacne stuplo :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.