Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

lipid

Baby nemate niektora na predaj lindynette 20? potrebovala by som uz nove a nemam kedy ist za lekarom pre novy predpis

Nika223

Ahojte ja beriem HAK Lindinette 20 a zatial je vsetko ok pribrala som a zvacsili sa mi prsia a nemam ani ziadne bolesti hlavy a ani nic podobne.Kto ma problemi ako napr. Mikózu tak kludne to moze byt aj s antibiotik ja to mavam len vtedy a zakazdim .

M.Mlj

Túto HAK beriem eštelen chvilku, zatial sa nevyskytli žiadne problémy, ibaže cítim častú nevolnosť, ale nie som si istá či to je z tab. Trošku viac som citlivá, nervózna a zatiaľ som nepocítila žiadnu zmenu v chuti na sex. Som veľmi chudučká, a bojím sa veľkého nárastu hmotnosti, a nevie niektorá z vás, či naberiem svoju váhu naspäť, ak ju náhodou vysadím ?! Ako tu čítam, dostala som veľké obavy, väčšinou negatívne ohlasy. Mám ešte málo rokov, a nechcem maž žiadne problémy (či už s tou spomínanou váhou).

a ak vás môžem poprosiť, reagujte čo najskôr ... veľká vďaka :)

morene

ahoj do 7 dňovej pauzy mi zostávajú ešte 3 tabletky no ja som už dostala menštruáciu..je to normálne,,, alebo sa mam o tom poradiť s lekárom,,, diky,,,

deni146

ahoj Lenka1919 ja som to uživala a potom som presla na 30 ale aj tie 20 su dobre nepribera sa z nich ja som sa tiez bala takze odporucam bud 20alebo30 je to to iste

dendaDT

chcela by som sa vas opytat ci sa moze na Lindynette pit alkohol alebo aspon pivo?? Ked si dam tak do neporusi to aby som neotehotnela???