Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

daisinka

ja som brala lindynette 20 a uz nikdy viac,,,,Na zaciatkuto bolo ok,,ale postupne sa u mna prejavovali vsetky neziaduce ucinky,,

Uz nikdy ziadna HAK

Aduliena

21 dní berieš tabletky, potom máš 7 dní pauzu. Poslednú tabletku si si dala vo štvrtok, tak si narátaj 7 dní, takže nové balenie začneš brať v piatok.

Martina19

Ahojte mam jednu otazku... Zacala som brat Lindynette 20 ...prvu tabletku som brala v den menstruacie, presne ako kazal doktor..dobrala som balenie..opat prisla menstruacia a teraz v ktory den beriem dalsiu tabletku?? poslednu som dobrala vo stvrtok. Dakujem za radu

Bubiček

ahojte.. lindinete beriem vyse dvoch rokov a som spokojna, nepocitila som ziadne vedlajsie zle ucinky prave naopak, narastli mi prsia a aj plet sa zlepsila..

kathrin

Caute baby,Lyndinette 20 beriem uz skoro pol roka a nemala som s nou ziadne problemy,vobec som nepribrala ani nic podobne len bola na moj organuzmus asi moc slabucka tak sa mi par krat stalo ze som to dostala o tyzden skor :( tak teraz mam krabicku(3 blistre)navyse a nemam s tym co robit,nema niektora z vas o nu zaujem? tak za 30 aj menej €??? ozvite sa na mail keby nieco prosím :)

daki

lepsie nech sa ani do teba nerobi este vacsia istota nie ?:) ale ak ich uz uzivas tyzden od prveho dna menstruacie tak si chranena

tissues223

ahojte, prosím vás, mám jednu otázku ohľadom Lindynette 20 ak môžem.. takže kedy sa približne môže spraviť do mňa priateľ, keď ich zatiaľ užívam týždeň a užila som prvú tabletku v prvý deň menštruácie? akosi som to v letáči nenašla čo som ho asi trikrát prezerala Ďakujem za odpoveď.

kvietocek87

Mne táto antikoncepcia úplne vyhovuje, zatiaľ, beriem ju 3 mesiac, schudla som po nej 7 kíl, akože viaže viac vody, je to pravda, ja tiež ako ich beriem pijem vody oveľa viac. Chuť na jedlo je normálna, takže ja som zatiaľ bez problémov, nevymenila by som ju a je aj cenovo dostupná :)

diana30

od lindinette si nemala chut na sex? len preto lebo aj ja nemam na to chut to moze byt od lindinette? ked ano tak pojdem doktorovi nech mi vypise inu tabletku len aby som nepribrala z toho sa bojim

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.