Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

silna bolest hlavy pri zmene polohy

bingham

tiez si myslim ze je to z prechladnutia...treba dat caj...panadol a spanok...

no umyvat si hlavu mozes...len dolezite je to aby si poriadne ususila vlasy...

jankaaaaaaaaa

no dufam
asi to bude fakt z prechladnutia. a navyse si umyvam vlasy predtym nez niekam idem.. asi to nieje najlepsi napad v takej zime

bingham

jankaaaa zapal mozgovych blan urcite nemas...to by ta velmi bolela hlava a zvracala by si...a aj horucka by bola vysoka...

jankaaaaaaaaa

mna to napadlo preto, ze mna hlava nikdy neboli a este takto.. ani pri chripke. vtedy ma skor bolia oci a citim sa celkovo zle. teraz mi praveze vobec nic nieje az na tu bolest. keby som si nemeriela teplotu, tak ani neviem ze ju mam zvysenu

Joo

nemysli na najhorsie ..... ja mavam tiez bolesti hlavy ,ktore trvaju aj 4 dni .... supnem si quarelin a fungujem dál

jankaaaaaaaaa

maros: ked si hypochonder, chod na psychiatriu, tam ti pomozu
dufam, ze ma to cim skor prejde. bojim sa ci to nemoze byt aj zapal mozgovych blan.. k lekarke sa najskor dostanem vo stvrtok asi. no uvidime

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

silna bolest hlavy pri zmene polohy - Fórum - ZDRAVIE.sk