Len nezáväzný sex?

Príspevok v téme: Len nezáväzný sex?
Lili888

Ahojte , robím menší prieskum ohlade témy nezáväzného sexu.Toto je otázka pre mužov aj ženy: myslíte si že v nezáväznom sexe (keď sa dvaja dohodnú že do toho nedajú city) môže dôjsť po čase k citovému pripútaniu sa? Či existuje možnosť že by k citom vôbec nedošlo a bolo by to LEN o sexe. Ďakujem za odpovede :)

xdanielax

Ladybug123 - tak v tomto pripade by som nad tym radsej neuvazovala. Mi to vyznelo akoby to nebolo este uuplne 100% za tebou. Tak radsej neriskuj, ze sa stane nieco (myslim citove) co by si (zrejme) nechcela. Jeden sex ti za to nestoji.

Ladybug123

no to je an tom že ja ani sama neviem ako to vnímam :D mám ho rada, len neviem či ešte stále ako niečo viac alebo iba ako kamaráta .. odkedy sme sa rozišli, nekontaktovali sme sa,a teraz sa začiatkom decembra ozval .. a tak nejak sme sa dostali k tejto téme.. ešte si to obaja rozmyslíme,aby sme nelutovali.. tak čo mi poradíte ? :P

xdanielax

Ladybug123 - sex s byvalou po roku dvoch ked uz mate vysporiadane vsetky citove zalezitosti je, podla mna, na podobnej urovni ako sex s nejakym kamaratom, s ktorym viete ze ide len o sex. alebo ako to vnimas ty?

xdanielax

Laurina - ja to dokazem odlisit. Ale zalezi na povahe samozrejme. Najde sa aj par citlivych muzov, ktori su "za lasku" a najdu sa aj medzi nami zenami take, ktore vieme ze sex nemusi byt hned laska :)
zavisi aj od zivotnych skusenosti atd atd.

slavikon

Mám kolegiňu,ktorá je nešťastná v manželstve a sama mi to navrhla,skrátka,keď chce tak ju pretiahnem,kde si povie a ako to chce.Mne to je jedno...spravím jej dobre.

kiwik

No, podľa mňa nezávezný sex existuje...dlho som to odsudzovala a myslela si, že by som toho nebola schopná...ale teraz po par skrachovanom vztahu, teda dvoch kde som v jednom pripade bola podvadzana a v druhom som bola dobra polovicke len na to aby som mu pomohla z jeho financnych problem a tahala ho financne, ked som sa dostala do situacie, ked nie som schopna ziadneho citu....a jedine co chcem a potrebujem je sex, niekto kto mi polichoti a uspokoji ma, niekto kto mi dvihne sebavedomie atd...nic ine....netuzim sa mu ozvat, vidiet ho, hovorit mu nieco, stretneme sa, uzijeme si a kazdy si ide svojou cestou.....funguje nam to uz 3/4roka a stale je to ok. Podla mna je individualne a zavisi so od vela okolnosti a psychickeho stavu cloveka.

miake

...sex bez vzťahu alebo nejakých citov neexistuje, nenahovárajte si to... a hlavne v žiadnom prípade do toho neťahajte ženatých mužov, lebo to svedčí o vašej úbohosti