Prečo zrazu priberám

Príspevok v téme: Prečo zrazu priberám
marionetka

...do takych 22 rokov bolo vsetko v pohode.Nemusela som sa absolutne snazit a jedla som co som chcela,mala som obdobia kedy som sa vobec nehybala a nic sa nedialo,vyzerala aj vazila som rovnako.Az minuly rok v polovici 22rokov to bolo-prisli vianoce kedy som dostala blby napad napiect asi desat druhov maslovych kolacikov a pribrala som cez zimu take tri kilecka.co by nebolo az take tragicke,tak som sa snazila hybat aj ked nie uplne pravidelne ale hybala.lenze zhodit to sa mi nepodarilo.aj stravu som si ako tak zacala strazit ale kila nesli dole a dokonca neskor,pocas leta a jesene az doteraz pomalicky po kilecku priberam!ja to nechapem...z nejakych 54kg na 61-62!A nehovoriac o tom ze mi to sposobuje hrozne psychicke bolesti a tazkosti :(...velmi ma to trapi.si hovorim,ze preco som vtedy nebola spokojna zo sebou.co by som teraz za to dala..Myslite ze je mozne ze medzi 22 a 23 rokom sa stal nejaky zlom v mojom metabolizme ze sa zacal spomalovat?tak odrazu?Dakujem za vsetky nazory!

marionetka

...ahojte,neska je mesiac od mojej poslednej navstevy tuto,a som lahsia o dve kila.som hrozne rada lebo viem ze to ide a bolo to takmer bez akejkolvek namahy:)zatial som skoro vobec nesportovala a necvicila akurat ze som urobila malicke upravy v mojom stravovani,tak pekne postupne ked to pojde dalej,sa tesim...
no a este viem,ze by sa dalo aj viacej za ten mesiac ale ako vravim,na to,ze stacili male zmeny a malo to takyto efekt,tak som rada.

Lulu2011

este som chcela doplnit, ze metabolizmus sa vacsinou vekom spomaluje, ved kazdy na maturite bol este chudy a potom po rokoch, ked sa pozeraju fotky, skoro kazdy pribraty :)

Lulu2011

mne nastal zlom v metabolizme v 24 rokoch, dovtedy som mohla zozrat aj slona, prepchavala som sa kadecim a stale som mala 53 kg, teraz uz nemozem :(((( a ked drzim dietu mi to ide hrozne na nervy ááá, kde su stare dobre casy

marionetka

...ibaze to nebola taka obycajna hadka.riesili sme vazne veci a prehodnocovali nas vztah,ale to tu nechcem rozoberat...

hlavne ze to pomaly odznieva a po takych dvoch tyzdnoch sa to pomaly utriasa,aj ked ten problem sa bude riesit asi dlhodobo,dnes uz som z toho neni na dne
.
Takze uz si len musim ist najst znovu tu motivaciu,do ritky,kam sa mi schovala!?
Ja som ale slaboch...
Vcera som videla na vahe take cislo ake som tam este nevidela tak neska ten sok zajedam trubickami,makovkou a kofolou...hamba mi :( a help me

evik1

presne,aj športom sa lieči depka,človek má pocit,že niečo dokázal.Začni žiť,choď s kamoškou na plavko,alebo len na prechádzku,musíš sa vyrozprávať.

xdanielax

ja by som si povedala, ze nejaky idiot mi predsa neskazi moju snahu o schudnutie :)) - ale tazko povedat ako je to medzi vami dvomi. ja som prave opacny pripad, ked ma niekto nas*al, tak ma to vyburcuje k lepsiemu vykonu, ked si spomeniem jak som rozculena :-)) mozno by si to mala aj ty takto brat.
Hlavne, skus sa premoct, vies ze cvicenie vseobecne zlepsuje naladu. Urcite by ti to pomohlo aj psychicky. velmi.