Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Znacka Victorias Secret kde ju zohnat u nas alebo v Rakusku?

Príspevok v téme: Znacka Victorias Secret kde ju zohnat u nas alebo v Rakusku?
secret

baby, mam strasne rada znacku victoria´s secret teraz som sa vratila zo sluzobnej cesty z Washingtonu a kupila som si par kuskov.. Na internete som nasla stranku victoria´s secret. com , to neni boh vie co lebo musim dlho cakat za prepravu a este dost stoji postovne.je to americka stranka.tak som rozmyslala ze ci niekto z vas nepozna stranku zo slovenska alebo z ciech kde sa da objednat. Este lepsi by bol obchod, neviem ci na slovensku je podla mna nie ale v rakusku by mohol byt. Ak viete prosim dajte mi vediet ze kde ci pandorf alebo nejaky iny obchodny dom. A este aj znacka BEBE kde sa da kupit...

Majsa

Caute...ak by mal niekto zaujem o Victoria Secret kozmetiku alebo spodné prádlo, tak mi napíšte na email: maria.vybohova@gmail.com, a pošlem Vám bližšie info.
Momentálne žijem v zahraničí, v USA a môžem Vám poslať veci od Victorie Secret domov, na Slovensko cez poštu. :)

victorriass

Prednedavnom som robila recenziu na svojom blogu na jednu česku stránku, ktorá zasiela zadarmo aj na Slovensko. Stránka je zameraná len na Victoria's Secret veci. Ak by niekto mal záujem na mojm blogu nájdete aj zľavu, ktorú môžete využiť pri nákupe. :)

www.victoriasavko.blogspot.com

Danus251

Ak mate niektora z Vas zaujem o veci z viktorie tak ma kontaktujte, objednavam priemerne 1x za 3 mesiace,niekedy aj castejsie.

tomyum1

-odkaz odstránený- posiela na slovensko, cena postovneho zavisi od toho ci chces mat tovar skor -za cca 4dni (DHL) co je cca 50 USD alebo ti pride na postu a vtedy platis menej, dlhsie to vsak trva. Treba ratat ze ak nakupujes z krajin mimo eu budes platit aj clo plus dph.

rou

Ja som si tiež chcela objednať z tej americkej stránky , ale ona neposiela na slovensko myslím.... mne to teda aspoň nešlo ... neviete náhodou či posielajú...?? a koľko asi výjde poštovné ?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Znacka Victorias Secret kde ju zohnat u nas alebo v Rakusku? - Fórum - ZDRAVIE.sk