Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

marijam

Maoam no hej ráno keď sa zobudím a skočím na váhu tak je to 60..počas dňa je to samozrejme viac...ale tak aj napriek tomu ako sa stravujem " ZLE!!!" Tak pijem veľa vody, čaju...Už sa mi stalo, že to boli viac ako tri litre a to som potom vlastne až večer uvedomila :-) No a inak začala som piť žíhľavu (čerstvú) Myslím, že tá mi dosť pomohla k menzesu a pekne sa mi aj tvár čistí :-) Dnes mám 5-ty deň svojích dní tak uvažujem či si ju uvarím či nie..či to ešte neriskovať?? :-D
Ty by si sa chcela na akú váhu dostať??

Maoam

Sloniatko, dakujem, no :-/ ale tak snazim sa
veru, Marijam, ides do tej skoly?? to by aj mna zaujimalo :-)

Ono fakt citit a vidiet kazde kilo, ja som tomu sama nechcela verit, ale je to tak. Je to super pocit, ked to ubuda.

sloniatko

ahojte,valika dnes ocista? :)
maoam dakujem sa tesim :) a tebe ako myslim zdravotne?
marijam no vitaj dufam ze sa ukazes caatejsie :) a praci?skola ano ci nie?
heatherka vitaj u nas :)
a co dnes jete?ja mam ranajky chleba bryndzova natierka redkovky 4ks,desiata biely jogurt lyzicka medu a lyzica musli neprazene neprisladovane a 2kiwi,obed plesnuvec+ zeleninka olovrant a vecera este neviem :)

Maoam

Marijam, vlani o takomto case som mala 62-63kg :-/, na 165cm a videla som vcera fotky, no to je teda uz pekny rozdiel :D.
Takze sa oplati vytrvat, uz len dorazit tie posledne kg :D.

Maoam

Marijam, ale ked si drzis 60kg na 172cm, to je predsa super! Podla mna si dosiahla svoju idealnu hmotnost a treba sa ti uz len udrziavat :-).
U mna ubudlo zovsadial po 1cm a celkovo 1kg :-) tak sa tesim, ale to je uz ten stav, ze to ide pomalicky, mne to nevadi, ja som trpezliva. Rada by som to dorazit, dojst do ciela a potom uz len udrziavat :-D.

marijam

Ahoj Maoam no veru je to úľava a obrovská...teraz som spokojná :-) Len pokiaľ budem chodiť do roboty tak asi to aj tak nebude ono..ale tak zas bude lepšie verím tomu :-) Stále hľadám niečo nové..nejakú inú prácu a tak :-)
Ja som sa inak nemerala...ja už ani neviem kde mám paprier čo som sa merala asi pred dvoma mesiacmi. Heh takže by som nevedela porovnať.

Heatherka

baby vidim, ze vas tu je hojne a neumiera tema, tak sa pridavam :) maoam ma pozna:) mojim cielom bolo schudnut, ale to je az druhorade. prvorade je, zmenit svoj zivotny styl na zdravy a ozdravit moje telo stravou a pohybom:)

Maoam

caute baby,

Sloniatko: gratulujem k 64kg :-), vidis sama, len co si mala tych prehreskov menej (par cipsov namiesto celeho balika, maly rezen namiesto velkeho), ide to dole, presne toto sme mali vzdy na mysli

tak ked sa budes drzat, do leta kludne mozes dat dole dalsich par kg a uz budes vyzerat pomaly ale isto k svetu

Marijam: tesim sa, ze si sa ozvala a ze MS prisla, to je ulava, co ? :D
Marijam, ja sa drzim, co sa stravy tyka, posledne meranie/vazenie: 165cm/56kg :-)
koncom maja bude dalsie

marijam

Dobré ránko kočky...takže sa hlásim po páru dňoch :-) Takže už sa cítim lepšie..hlavne kvôli tomu, že mi vo štvrtok prišiel menzes...to je ako keby mi kameň zo srdca padol. Aj stres, nervy všetko proste odišlo :-) No a teraz to najťažšie..strava: to vrzám stále aj sladké atď... :-( Lenže zas zaujímavé je, že sa to udržuje na 60 kilo :-) Pred menzesom som mala brušisko nafúknuté...teraz je už pekne spľasnuté :-) Od dnes začínam bajkovať :-) Dnes chcem uťať nejakých 15km. Idem tvrdo do boja zas a znova :-)
Povedala som si, že žiadne porušovanie, prežieranie a bla bla...TREBA SA MI UŽ ZAČAŤ HÝBAŤ!!!
Heh a dievčatá mám vlastnú záhradku...cibuľka, kôpor, redkvička a iné mi už pekne vyliezajú spod matky zeme!! Tešííííííííííím sa!!! :-)
Vy ste na tom ako?? Chváľte sa :-)
Krásny dník vám želám :-)