Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Valika146

úplne s vami súhlasím :)
tak zajtra do toho !
večer si popíšeme o tom ako sme dopadli a ako sme na tom :)
tak zajtra LEN na vode poprípade to čo som napísala nejaké to ovocie :)
držím palce:)

baculka

ja idem tiež ...pred hodiou a pol som zjedla ešte zákusky a tatárku a zemiaky ....je mo zle ako už aspoň pár rokov nie ...

ZAJTRA PôST ALE ÚPLNE LEN NA VODE ! ! .

dúfam že to vydržím ...

baby musíme to vydržať a večer sa tu stretneme a pogratulujeme si :D

lilekk

Valika mne sa lubi to co si napisala ten jedalnicek, mozno si tam len pridaj jogurty biele :) inak by sme to mohli dat co ty na to? :))

Valika146

lilekk
baculka
mohli by sme si dať čo poviete???
aký mate návrh? čo budeeme jesť??:) píšte lebo ráno utekám do obchodu. hh

lilekk

Ahojte kocky :))

no ja by som si zasluzila poriadnu na prdel..... ani Vam radsej nebudem pisat co vsetko som pozrala uvediem len par prikladov:

- cola, rum, pivo, chipsy, zmrzlina, cokolada..... cely vikend :((
to uz ani neviem aky trest by si zasluzilo :DDD domace vezenie na tyzden a jedina strava voda a mrkvaa :DD ale seriozne rozmyslam nad ocistnym dnom ako Valika a baculka, co myslite baby???

vidim, ze Vam sa darilo ovela viac z coho sa velmi tesim :))

pekny vikendik este ;)

baculka

valika ja takto jem vpodstate stále, takže potom sa čistím celý čas :D :D

ale nie, tak mám tam aj nejaký ten jogurt a tak ...

myslím že to je vpohode, ale ten džús URCITE NIE ! ...džusy aj tie 100%-tné sú plné cukru ...ked tak jedine vlastnoručne vyšťavený ...aj tak si myslím že pre telo je najlepší čistič čistá voda takže ja odporúčam vodu :) koooopec vody :D

držím ti palce, ja si tiež dám asi zajtra nejaký čistaci deň ...rozmýšlam že si dám pôst

Valika146

našla som toto:
Keď vstanete:
Každý deň začnite dvoma pohármi odstátej vody, do ktorej pridáte vylisovanú citrónovú šťavu. Je to vynikajúci tonik pleti a jej čistič. Pre zmenu si môžete dať hrnček teplého bylinkového čaju s citrónovou šťavou a pohár vody. Ak máte odšťavovač, urobte si obľúbenú kombináciu z čerstvého ovocia.
Raňajky:
Vyberte si akékoľvek ovocie a zjedzte ho koľko chcete.
Desiata:
Šálka bylinkového čaju (čerstvého džúsu, vody) a hrsť semien/orechov.
Obed:
Veľký šalát so surovej zeleniny podľa vlastného výberu.
Olovrant:
Dva kusy ovocia podľa vlastného výberu. Pohár džúsu alebo vody.
Večera:
Veľká porcia dusenej zeleniny alebo obľúbeného šalátu.
Pred spaním:
Šálka bylinkového čaju (bez cukru).

Ovocie:
Jablká, čerešne, marhule, broskyne, nektarinky, grapefruity, kiwi, ananás, maliny, melóny.
Zelenina:
Cvikla, brokolica, karfiol, zeler, uhorka, kapusta, mrkva, hlávkový šalát, červené alebo zelené papriky, rajčiny, atď. plus akékoľvek semená - sezam, slnečnica, tekvica, ľan, mandle, čerstvé bylinky a čerstvé klíčky, cibuľa a cesnak.

JE TO DOBRÉ?
MOHLA BY SOM PIŤ PO ČASŤ CELÉHO DŇA DŽÚS?

baculka

valika sú rôzne očisty,podla mna tá najlepšia je držať 1 deň úplný pôst a piť len veľa vody ...no ak by si nevydržala dobré je napr. dať si ovocný deň alebo iba zeleninový deň ... to je len na tebe

Ja som mala na olovrant pohár acidka

NO A VECER SOM SA SPRASKALA - pečené zemiaky (úppne mastné)+praženica a potom asi 15takých malých keksíkov ako miňonky ale bez polevy a teraz jem jablko ...... FUJ ! hnus !

Valika146

Baby zlaté
neviem nájsť čo mam všetko jesť na čistiaci deň.
neviete?
chcela by som to zajtra vyskušať.