Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

sloniatko

no ja som schudla cca 4kg ale za 4mesiace takze ti v dobrom zavidim a prajem ti to fakt ide to kraasne :) ty budes ale kocka ne ze by si teraz nebola vies jak to myslim :) aku velkost oblecenia nosis?

sloniatko

lilekk ja to mam nahrate :) ale urcite sa to da i niekde kuk nie? :) no a co budes jest zajtra?a na veceru?ja si teraz pojdem dat kalerab b.jogurt a asi kiwi :) neviem co z toho :) a vecera bude dusene kare a asi salatik k tomu ladovy :)

lilekk

jaaaaaj dakujem sloniatenko, danka ste zlaticka :* som rada ze sa mam s kym podelit :))

hej je to inak citit ved si predstavte 4 kila tuku , ale este tu sunku co mam ako podbrusko to ide najhorsie dole :( dufam ze stiham do leta dat aspon na 70 kg to by bolo super :)

sloniatko a kde to pozeravas? ved to uz na internete nefunguje na slovensku :( inak to ma nastvali lebo pre mna je to neskoro a ked som unavena tak zaspim aj pritom a prd z toho :)

helus - nic si z toho nerob, podla mna je to aj tym ze mas teraz oslabeny organizmus, musis sa pekne preliecit v prvom rade, a kup si k antibiotikam probiotika hlavne! drz sa :)

sloniatko

jeeeeej lilekk gratulujem ti fakt som ti to mooooc priala :) tebe to ale ide si jednotka :) :) kraaasa !!! :) sa tak tesim jak keby som ich ja achudla :)
a ste to co jite si kuknem ale nemaju tam co davat taketo zname tvare ved nech si platia dietologa na to predsa maju nech radsrj pomahaju obyc.ludom a hotovo ja som na tie zname tvare zvedava neni :) ale kuknem to ja kukam kazdu cast :)
moja ani nevies jak si ma potesila

baculka

AHojte baby ja som papala na obed hnedú ryžu asi 100g a PLNYYYY TANIER ZELENINY :D všetci na mňa pozerali že či to fakt zjem, a ja som to spapala :D bola tam celá mrkva,2 reďkovky, pár cherry paradajok, 10 zel.olív,1 kyslá uhorka, pol šalátovej uhorky a pol lad. šalátu :D

Danka držím palce s vita stravou :D fakt je to to naj čo môžme nášmu telu dať !

dana660xz

lilekk GRATULUJEM!!!! 4,2 kila za mesiac, wow wow wowo, urcite je to aj tym tvojim pohybom! na milion percent! balozelam, uz to musi byt na tebe vidno :) fesanda velika urcite si, pockaj este sa o teba na pohovore pobiju!
gofruit, dakujem za tipy postahujem knizocky, tu stranku vitarian.cz poznam, idem si tam doplnit energiu a odhodlanie. moje ocakavania su take, ze za tie tri dni si vycistim nielen telo ale aj hlavu, oddychnem si. a precitam aspon este dve knizky :)
heluska ty asi teraz moc neries svoju vahu, si uzasna, vyzeras bajecne o 10 rokov menej by som ti povedala. sustred sa na zdravie. nieco mas so zaludkom, teraz ta borelia... 20 dni jest antibiotika, to bude zasa zataz na telo. a niektore antibiotika zadrzuju v tele vodu, z niektorych sa pribera zasa :( takze vela ovocia a zeleninky, nech ma telo dostatok zivin a vitaminov na boj s chorobou. vela sil ti prajem!!!

Helus

Ahojte baby ja som sda dnes vazila a nic dole stale rovnako,od toho welnesu stojim,ale mam uz antibiotika idem si ich vybrat do lekarne,zatial na 20 dni,a potom sa uvidi,hruza,vaha ma stve,a vsetko ostatne,ale bude dobre idem si dat par dni surovu stravu,a zajtra otcova 70-tka fuj najradsej by som bola doma,ale budem sa krotit lebo mi bude zase zle.Neni to dobre so mnou nemam nejako energiu,ale bude dobre,len to musim rozdychat.Inac vobec sa mi nechce do prace,spala by som,ale musim.asi je toho na mna vela,ale ja som neni z cukru,takze dnes ranajky kukuricne chlebiky,a teraz kasa z vlociem,a do vecera uz len ovocie,a caje,bili ma od vcera hlava,takze zvysim pitny rezim,a koncom mesiaca uz bude aj ubytok.Danka ty mas vela spolocneho so mnou,nerada utieram riady,ale rada ich umyvam.Deti moje pekny vikendik vam prajem ja startujem.

GoFruit

Dana nemaj radsej velke ocakavania, vies pre organizmus to nie jelahke, ak cely zivot clovek je nazvyme to beznou stravou a pcha sa liekmi a potom zrazu che zdravie a stihlsot zo dna na den, proces to je pomaly ale o to trvacnejsi...
SNaz sa pri poste mysliet na to ze treba sa zbavovat toxinov aj velkou potrebou...mocom vela nevylucis, stiahni si knihu od Normana Walkera o hrubom creve, on bol vitarian a vraj sa dozil dakych 116 rokov ci kolko, najdes to tu aj kopec inych super knih ked tak rada citas, to ta povzbudi, mne osobne velmi pomaha ked si o tom citam a komunikujem s inymi ludmi vitarian.cz

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kto bude chudnut so mnou? - Fórum - ZDRAVIE.sk