Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

sloniatko

danka no maju tam byt skupiny pamatam si len hex :)
tak na chvilku kuknem a bude snad nebude liat :)
no to mas toho riadne vela ja nastastie take nic nemam :) budes si kupovat saty co? :)

dana660xz

po 50 tich sa citim normalne , citim ale ze nohy cosi robili. a jasne ked nic nemusim robit rada ostavam v posteli alebo pri telke len tak vyvalena, ale taketo dni mam velmi zriedkavo v poslednej dobe. neviem si nejak zadelit cas, v byte mam stale bordel, dojdem z roboty, vybavim nejake veci a koniec- uz sa mi nechce. okolo siedmej sadnem k telke a som vypnuta. och teraz budem mat opat 4 dni volna. kedze pocasie mi nepraje na nejake extra aktivity mimo domova, dam do poriadku byt. inak pokazila sa mi umyvacka riadu :( a kedze nemam ani sajnu co moze stat oprava, nechavam to tak, lebo ma cakaju 2 svadby 2 rozlucky so slobodou jedna 50tka a jedna 60tka. a toto vsetko zacina uz na buduci vikend a konci to v polke juna. takze moja penazenka nezvladne este aj opravu umyvacky. joj ako sa to nakopilo :( no a takze pointa je v tom, ze este aj riady musim umyvat rucne, co zvladam, ale nenavidim utierat a odkladat riady. ach ja nestastny zemepan.

sloniatko

asi hej sle popravde ked idem do pracesom niekedy rada ked prsi lebo chodi menej ludi :) :) a cez vikend som obcas tiez rada ked sa mi niekam nechce tak aspon fakt nemusim ked prsi :) ale inak msm rada ked je pekne hlavne ked sa niekam tesim a zacne prsat :( napr zajtra je ten majsles na nabrezi viete?

dana660xz

no to mi odlahlo, lebo uz to mam za sebou a je to makacka. :) jaj ako nam prsi :((( nemam energiu na nic... aj na teba takto vplyva pocko?

dana660xz

fuj, teraz citam ze 50 drepov dokopy, som rada, lebo som ich prave dala 50 a neviem si predstavit dalsich sto. mozno o chvilku. brrr som sa zadychala pri tom, ach o kde mam kondicku? :)))

dana660xz

dakujem baby za trest, idem na to 50 drepov je dost, vypijem k tomu aj ten liter vody navyse. a viete co? tie buchty za to vobec nestali, to boli take pecene, strasne malo dzemu tam bolo a boli uz aj oschnute :/ takze idme na tie drepy, to bude dost 3x50 drepov, fuj jedna buchta 50 drepov, dobre ste mi dali, ale tak nech mam je to pre moje dobro. DAKUJEM babule

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kto bude chudnut so mnou? - Fórum - ZDRAVIE.sk