Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

baculka

danka ja by som ti k tomu trestu pridala + o 1l čistej vody viac :) .... kedzž tá pomáha vyplavovať toxíny a sračky z tela :) aj ked verím že dodržiavaš pitný režim, 1 l vody viac v 1 deň ako taká malá očista nezaškkodí :)

sloniatko

danka ahooj moja zlata trest za tie bucht?no v kancelarii?tsk navrhujem 50 drepov teda pre mna by to bol obrovsky trest :) a aspon chutilo? :)

dana660xz

dobre rano dievocky moje :)
vcera som zjedla dokopy kilo kiwi, dva rozky so sojovymi fasirkami a 3 buchty. cakam od vas velky trest. ALE poprosim vas nejaky, ktory by som zvladla v kancelarii, takze brusaky asi nie, ale ked inak sa nebude dat tak urobim aj to. vopred dakujem a urobim co len poviete
dnes som sa odvazila, vaha a aj centimetre tie iste. no aspon nepriberam ked uz nic ine. chabe to je, co si povieme.
vcera v jste to co jite ma zaujalo, ze doktorka katerina hovorila, ze cvicit 3x tyzdenne 30 min je malo , aj 5x 30 min je malo. takze podla nej treba denne min. hodinku. mne vyhovuje cvict kazdy den hodinku, len mi k tomu chyba castokrat cas, motivacia a pod. a naberam svyly potom.
dnes budem papat takto: ovesne vlocky s mliekom a medom, na obed sojova fasirka so zemiakovym pyre a potom sa uvidi. ach priatel mi urobil sojovu fasirku, dufam, ze uz sa ziadna soja v nasom byte nenachadza. je k tomu este aj vysmazana. jaj aj tie buchty ma on na svedomi :/ a potom mi bude hovorit, ze by som nemala tolko jest. jaaaaaj ze som si radsej nenasla frajera co nevie varit :))))
babulky krasny den prajem!!!

baculka

sloniatko práveže nemám som akurát v strede cyklu, ale napchala som sa zeleninou a celkom to potom prešlo :D

Dnes ráno hrsť ovsených vločiek s veľkým banánom a pár mandlami ...dnes boli veľké raňajky, pretože celý týždeň som papala na raňajky len ovocie takže som si dnes dala zmenu :)

Lesnamacicka ja sa vážim 1x do mesiaca , 16.deň v mesiaci :) Ale už aj to sa mi zdá často :D lebo sa bojím postaviť na váhu :D :D
Uvidím čo to bude, naposledy som mala 64kg pri 168 cm , čo je celkom dosť ale tak ked jem takto ako jem aspoň nemám veľké brucho, denne cvičím brušáky takže na brušku je to pekne vidieť :)

lilekk bola som predvčerom až do pol 10 večer na záhrade a dosť som sa namakala takže včera mi chýbala energia jak ďas, ale tak dnes to bude dúfam lepšie :)
A to s tým pocitom buchty poznám vééééééľmi dobre, moja najlepšia kamarátka je vysoká rovnako ako ja a je štíhla ako prútik, takže ked ideme spolu ona ide ako princezná a ja pri nej ako jej SBS :D a najnovšie sa aj ona snaží schudnúť , čo mi robí normálne nervy, ked viem aká je chudá, ona proste vždy jedávala všetko a veľa a zrazu iba ovocie, na obed je schopná si dať balík bebe keksov ...ale už ma nebaví jej dohovárať lebo každý musí prísť asi sám na to, čo je dobré a čo nie ...

Krásny, aj ked nie až tak slnečnný deň asi , vám prajem :)

sloniatko

no a ja vcera-r-musli+b.jogurt,d-kiwi tusim 3ks a mrkva polovicka,o-hermelin rajcina 2ks,ol-acidko pohar a trosku neskor kalerab,v-kel+dusene kare vacsia porcia.
dnes-r-chlieb trosku bryndze rajcina redkovka 3ks a platok syra 30% eidamu,d-asi trosku musli s jogurtom obed bude zase ten. kel a potom neviem a ako u vas?

sloniatko

ahojte kocky.
lolka nejes malo?A to maslo nepoznam ale teda urcite je zdrave si myslim a kde si ho kupila?
baculka mas svoje dni?mozno tu chut na sladke maspreto.neboj sa.
lilek ahoooj moja :) aj mne sa viac paci ked su tam obyc. ludia :) inak vcera som to zaspala nevidela som ani zaciatok :) :) no a tie prilohy no tasko povedat vies par dni som tak jedla no potom par dni nie a vcera zase ano.ale tak ja som si povedala ze uz sa nebudem stresovat a budem sa snazit jest tak jak mi chuti ale zaroven zdravo takze obcas si nedam prilohu obcas si ju dam a tak a nebudem sa stale koli jedlu stresovat.chcem byt v pohode :) no a vaha ukazuje stale rovnako teda o 100gramov menej :) :) ale aspon som nepribrala.
lileek drzimpalce moja a hned napis budem cakat ale zas ked mas svoje dni tak vaha ukazuje viac :(
lesnamacicka to si sle kraaaaasne schudla!teraz mas kolko?tusim 77? no ja sa vazim niekedy casto niekedy nie :) ale hlavne sa vas rano pred jedlom a po toalete :) a cez svoje dni radsej nie :)

lesnamacicka

ešte ma napadlo že som nenapisala aky mam chudnuci ciel, no ja ani neviem kolko kg by som chcela presne mat, pretoze som nikdy nebola stihla, takze vobec netusim, tabulka mi ukazala okolo 66 kg, tak to je take moje orientacne cislo vahove, ale neviem, uvidim ako sa budem citit.

uz teraz mi je ovela lepsie nez s tymi 98 kilami, to ma bolievala chrbtica, nic som nevladala, no hroza, teraz mi je ovela lepsie, ale este vyskusam kusok schudnut :D

inak kedy sa zvyknete vazit? ja sa asi budem dvakrat za mesiac, vazila som sa kazdy tyzden ale chcela by som dlhsi interval

lolka00

lilekk ja som jedla 2 :D a nie jedno :) a nie jeden plátok sunky. musíme malé porcie papať a nie celý velky tanier.
a pri omega nie je napisane tá 3. iba ze je 100% rastlinný tuk

lesnamacicka

Ahojte konečne som sa sem dostala, mam take rozbehane obdobie, no hroza, ale tak dufam ze to prejde.

Ešte k tomu kolko som schudla, od minuleho roka to robi 18 kg, ale veeelmi pomaly som chudla, a na jesen sa mi dokonca vaha cca 5 mesiacov vobec nepohla, ale dakde som citala ze si treba dat s chudnutim pauzu po zhodeni tusim 10 % vahy :D pre mna je hlavne ze som nic nepribrala spat

teraz na jar citim kopu energie a hned sa mi lahsie dodrziava jedalnicek, aj ked dnes som mala sladke opat, no pekne si odporujem :D

dnesny jedalnicek:
R: 50 g celozrnne pecivo, polka tofu, redkvicky :D, lyzicka medu plus 7 mandli
D: -
O: to iste co na ranajky bez toho medu a mandli
Ol: ta tycinka Corny BIG hned dvakrat :D
V: sunka morcacia 8 platkov, kusok syra a paprika

moam: suhlasim s tebou co sa tyka toho, ze ked telo nedostava ziviny, tak si ich pyta a z toho mame stale chute nieco jeest

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kto bude chudnut so mnou? - Fórum - ZDRAVIE.sk