Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

lilekk

Ahojte kocky moje,

cely den som lietala som sa nemohla dockat kedy dojdem domov a v klude si kuknem ako sa Vam dari :))dnes je inak jste to co jite ale cast pre mamicky a bude tam ilona csakova tak uvidim ci sa mi to bude lubit ja mam radsej ked su tam obycajni ludia :)

moj dnesny jedalnicek:
R:celozrna zemla, 3 platky sunky, rajcina
OL: nestihla som :( O:zeleninova polievka, salat s feta syrom OL: ovocie nakrajane, activia biela s psyllium V:cottage polka, 1 rajcina, cibulky, 2 platky sunky
- dnes 2 hodiny cvicenia

ale citim sa strasne vypaseno :( mam pms takze moje nalady su fakt zleee citim sa jak buchta plnena a zajtra mam to vazenie rano o 9 mam pocit ze som pribrala uvidime! :(((

baculka moja tie 2 buchty naplacat ti na zadok!:D ale asi mas malo energie ked si telo pyta nie? robila si nieco narocne? spala si dost? :) nevadi ideme dalej nie ze si budes robit vycitky!:)

lolka - malo jes na veceru si daj aspon 2 vajcia, aby nehladovalo tvoje telo :) a omega myslis omega3? ako ryby olej? :) ja som to jedla v tobolkach ale neviem nejake ucinky som nepostrehla :))

sloniatenko zajtra sa vazim :) dam hned infosky, len ako som pisala citim sa jak taka mala buchta :,) tie susienky co si tam kupujem su super na ranajky maju ten dobry glykemicky index a vela vela vlakniny, je ich 6 takych malickych ale k cajiku su velmi mnamkove teraz mam take s lanovymi semiackami :)) je to super lebo nespekulujem co na ranajky a je to rychle :D a Ty sa ako drzis s tymi prilohami? uz citis zmenu? :)

danka, maomam jaaj baby Vy dve vzdy mate pravdu vzdy si najdem kus velkej pravdy vo Vasich prispevkoch :)

helus - tesim sa na vysledky a som velmi velmi zvedava! :) ale ty papas prikladne takze ocakavam len uspech :D

kocky moje drzte sa :) a nejedzte uz na vecer! :D

baculka

baby ja som mala dnes takú NESKUTOCNU CHUT NA SLADKE ze dovi !

uz na desiatu som zjedla tie 2 tvarohové buchty s dzemom

Poobede hruška
potom este kaiserka s dzemom no hrúza

Večera bola síce polievka plná zeleniny a trošku soli ale stále stále tá chuť na sladké ...asi som vyčerpaná ale popritom som dnes spala aj poobede... hroza , nech už je zajtrajšok

lolka00

ahojte ja sa vás chcem spýtať na niečo.
Dneska som si kúpila Omega maslo namiesto oleja. Urobila som si vajíčko natom.
Neviem či to poznáte je to zdrave?

Ráno : jogurt
Desiata : chlebik so sunkou s redkovkou
Obed: kur. mäso so zeleninou
olovrant: 3 kiwi
Večera: vajíčko so šunkou

sloniatko

baby podla mna tato cast bude o nicom no uvidime :) a zajtra co budete jest?ja ten kel asik a na ranajky asi bryndzova natierka dlho som nemala :)
linq odcvicene? :)
lilekk ty mas zajtra vazenie vsak?a okolkej?hned napis a aj sa merias?a ake su tie susienky co jedavas?

sloniatko

ahoj valika no ja ho nejedavam mne moc nechuti ale na veceru je super a ja som ho jedla len tak s pecivom ale dava sa napriklad i na cestovinu :) nechces sa k nam pridat? :)

Valika146

Dobrý deň,
s čim jedávate cottage cheese?
čiste?
ja som si to dávam v poslednej dobe na večeru aj čiste aj s fitnes rohlíkom je to dobré na večer si to dať?
:)

dana660xz

joj ja idem pocitat minuty este 45 miň. a idem domov odtialto a rovno nieco zblajznut. hladna som jak cert :D no uvidime ci nas ilona a nada vecer zabavia alebo zaspime pri prvej reklame :)))

sloniatko

danka v uputavke bola ilona csakova a este tusim ta nada konvalinkova ci ako sa vola takze asi cast o nicom :( boze melon by som si i jadala nerob. chute :) ja idem varit kel+dusene masko :)

dana660xz

super ling, uzsom sa zlakla ze kvoli takej prkotinke :) ked ti mozem odporucit, podla lunarneho kalendara je idealne robit post ked je spln a ten je v nedelu. ja palnujem mat post sobota, nedela pondelok. taky tip
sloniatko no dobre ze si napisala, zabudla by som . dnes je o kom jste to co jite? ani som nejak nepostrehla uputavky. ja som dnes zatial zjedla kilo kiwi :D sialene chute mam, joj za hrozno a melon by som urobila neviem co. asi budem musiet po praci zbehnut do obchodu :) ale na veceru palnujem prazenicu, idealne so syrom. uvidime, co chladnicka povie a hlavne co si nakupim v obchode. :)))

sloniatko

abojte kocky tak ja olovrantujem teraz kalerab a mala som i acidko.
danka ten trest si dobre dala tych 30 brusakov :)
ling moja hlavu hore.
co budete vecerat a nezabudnite dnes je ste to co jite :)