Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Maoam

Linguistics: tak ty mas 170cm a mat tvoj pas a boky (mam 165cm), tak skacem do vysky :DD, takze ty uz musis vyzerat velmi pekne stihlo

Baby, inak nemalo sa vas vazit toho 30.04. viac? Okrem Lillek, Linguistics a mna tu nedal nikto nic :-/.

Linguistics

Maoam, danka, dakujem :) Ale ked si predstavim, ze minule leto som mala este o 10 kil menej.. vobec ma to netesi :| Ja by som najradsej vsetko schudla naraz! :D

dana660xz

no baby ale akoze to je trest, ze zajem cokoladu mrkvou? no to nie. ked sa chcem od niecoho odnaucit, musi byt hrozba trestu horsia. aby to nestalo za to. ale priklanam sa k tomu, ze je lepsie sama na sebe zistit, preco sa zhresuje. ja som zistila preco som doslova zrala sladke. uz viem preco a enroim to uz, odstranila sa pricina- vymizla aj chut. takze pekne sa zamysliet, preskumat sa a dovtedy tresty dievcence. no ja navrhujem nieco na sposob maly hriech - maly trest velky hriech velky trest. ved predsa cele menu v mekaci nemoze byt potrestane ako riadok cokolady nie?
uvediem priklad : horalka ma 261Kcal. a 261kcal ma aj 25min behu 8km/hod a 25 min brusakov v kuse. takze skor sa pripajam k nazoru maoam 200 brusakov :)
ale napiste cim najviac hresite a urobime si sadzobnik pokut :) napriklad za taku horalku by mohlo byt 50 brusakov a 20 drepov k tomu. mne osobne to za tu horalku nestoji.

Linguistics

Ahojte devuchy!
Ozyvam sa az teraz, mam za sebou niekolko pernych dni (mali sme oslavy ah jaj) no a posledne 2dni mi bolo cely cas zle. Nie z prejedenia :), jednoducho strasne zle, migreny.. Neviem. Dnes je to lepsie.
Ale! 1.5.2012 som sa odvazila. 'Chudnut' som zacala
16.4. -> 170/64, 88/89-74-95. Spek nad bokmi 88.
1.5. -> 170/62.5, 90(!)-70-93. Spek ale ostal 88.
Stehna mam stale rovnake - 55cm :(, lytko slo z 38 na 37-36.
Chcela som si dat tu Neera kuru aspon na tyzden, zatial to vyzera vselijako, bojim sa, lebo sa necitim prave najlepsie. Tak zatial ostanem pekne na prevazne surovej strave a ked sa mi da zaludok a bolesti hlavy-krku trochu do poriadku, dam si aj kuru. :) Co sa tyka stravovania, to tu ani pisat nebudem, ja mam taky pocit, ze u mna su len 2extremy - bud nejem nic alebo extra malinko, alebo jem vela a blbosti. Snad sa to zeleninou, ovocim zlepsi.
Inak tie prehresky :D Pozeravam casto programy o chudnuti ale fakt obeznych ludi, a jedna odbornicka vravela, to sa podrzte, 2 coko keksiky (velke ako 1minonka) za den, a za rok mate +12kilo! Strasne. Ja som sa uz rozhodla, ze dam kluc od spajze priatelovi, nech ho nosi stale so sebou :D Viem, ze je to nenormalne, ale mne nic ine asi nepomoze, darmo sa snazim, ked uvidim sladkost, zozerem ju.
Pekny den vam kocky!

Maoam

lillek ved to bola sranda :DD

vsak by ste odpadli alebo grcali z toho :DD

no na mna to posobilo vzdy presne opacne, ked som si dala trest :D

odkedy to beriem uplne uvolnene, prestali vsetky chute :DD

lilekk

Maomam neblazni to by sme brusakovali od rana do vecera :DDDDDD

co takto ze za kazdyy prehresok musime zjest mrkvu alebo nejaku zeleninu ... :D

sloniatko

baby to s tym trestom je supernapad lebo ja ak mam motuvaciu tak to ide :) a co si dame aky trest kocky?ja akurat jem polievku a v nej zemiaky a mrkva

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kto bude chudnut so mnou? - Fórum - ZDRAVIE.sk