Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Helus

Maoam mliecne som vylucila,ale zahada je,ze rano si dam kavu+ smotanu,a je mi fajn.tu smotanu mi odporucila pani Macingova,volala som s nou asi pred 6 mesiacmi,ohladom stravovania.Povedala som jej o mlieku v kave,ze mi byva tazko.urcite dam vediet ako zaludok,ale som disciplinovana,tak si myslim,ze jogurty,tvarohy,cottage su moje zlo.teraz testujem.A ked budem mat istotu mam odporucanie od tej doktorky,kam sa mam obratit,ona to ma odskusane s dcerou.aj mi to vysvetlila,ziadne hadicky do zaludka,to sa berie z krvi,a potom sa pije taka gebuzin a,ale to urcite viete.baby stehna tu rozvoniavaju,a idem na zajtra varit sosovicovu polievku novy recept,potom dam vediet,co je to zac,je s cerv enej sosovice.

rusovlaska37

AHOJTE DIEVCATA,KTORE CHCETE SCHUDNUT ZDRAVO A NEMUSITE SA VELMI OBMEDZOVAT V STRAVOVANI:)) VENUJEM SA VYZIVOVYM DOPLNKOM A RADA VAM POMOZEM :)) MOZETE SA MI OZVAT NA T.C.0908 22 37 57.:))

Maoam

caute kocky, mne je z vareneho jedla momentalne zle, tak uprednostnujem surove ovocie a zeleninu, nejak mam labilny zaludok aj creva teraz

Heluska, mozes mat bud alergiu na mliecnu bielkovinu alebo intoleranciu ml. cukru, to sa ukaze podla testov, daj potom vediet, ze co ti povedal lekar

zatial urcite vyluc vsetky mliecne vyrobky a uvidis, ze sa ti ulavi

Helus

lilek bola som v tej lekarni,takze to probiotikum je dobre na crevnu floru,odporucala mi ju,ale ked som jej rozpovedala,prevćo to chcem,tak odporucila navstivit Gastroenterologa,ze to bude nejaka alergia na mliecne,co mam aj ja podozrenie.Ale teraz vyskusam tyzden bez jogurtov a uvidim.

Helus

Pekne ranko vam baby.
lilek mna je zle po mliecnych vyrobkoch,po mase a vajciach nie,ta vynechavam odo dnes.Dneska rano caj+ kava+ voda+ psylium.Potom jablka,obed kuracie stehno+ dusena kapusta,olovrant 2 knakebroty so sunkou+ ladovym salatom,vecera polievka zeleninova.majte sa zatial krasne,a oddychujte.

lilekk

bre ranko baby :)

no tak ja som to vcera pekne, krasne po...srala :((( ved posudte same:
R: 6 fibre, zeleny cal Ol: grepova stava
Obed:spaldova bageta, tuniakove pate, cibulka, rajciny potom 2 susienky fibre lebo som mala chut na sladke
OL: 2 platky sunky, kivi, ananas, grepova stava, neskor activia (sladena!) a psyllium
V: 2 SALAMOVE chleby, PIVO :DD

no naco som bola cvicit ked sa takto navecer o 9 nazeriem? :| potom som sla spat, nasrana na seba :| vazenie si prelozim na piatok lebo nechcem vediet co by sa ukazalo na vahe a ked mi bude vaha stat tak budem demotivovana :( tak snad zamakam tieto dni

sloniatenko - ako dopadla opekacka? ci tu mas az dnes? a sak ked si das masko so zeleninkou tak to bude ok :)

helus - a to na margo coho ti poradila ta doktorka, na zaklade tych problemov s travenim? :) inak to by nemuselo byt zle, cize jeden tyzden nejest maso? :) a tu biogaju si bola kuknut? :)

baculka - ze rambo :DD neboj sa ja mavam tiez taketo pocity len sa vacsinou nazvem ze vyzeram jak buchta lekvarova a pod. :DD

maomam, danka - chcela by som vediet tak pekne papat jak Vy :)) lenze ja cely den na zelenine a ovoci sak to by bolo tolko vitamonov to by ma polozilo :D

marijam - aj ja ked mam nervy stres, tak obalujem sladkym :(

lilekk

bre ranko baby :)

no tak ja som to vcera pekne, krasne po...srala :((( ved posudte same:
R: 6 fibre, zeleny cal Ol: grepova stava
Obed:spaldova bageta, tuniakove pate, cibulka, rajciny potom 2 susienky fibre lebo som mala chut na sladke
OL: 2 platky sunky, kivi, ananas, grepova stava, neskor activia (sladena!) a psyllium
V: 2 SALAMOVE chleby, PIVO :DD

no naco som bola cvicit ked sa takto navecer o 9 nazeriem? :| potom som sla spat, nasrana na seba :| vazenie si prelozim na piatok lebo nechcem vediet co by sa ukazalo na vahe a ked mi bude vaha stat tak budem demotivovana :( tak snad zamakam tieto dni

sloniatenko - ako dopadla opekacka? ci tu mas az dnes? a sak ked si das masko so zeleninkou tak to bude ok :)

helus - a to na margo coho ti poradila ta doktorka, na zaklade tych problemov s travenim? :) inak to by nemuselo byt zle, cize jeden tyzden nejest maso? :) a tu biogaju si bola kuknut? :)

baculka - ze rambo :DD neboj sa ja mavam tiez taketo pocity len sa vacsinou nazvem ze vyzeram jak buchta lekvarova a pod. :DD

maomam, danka - chcela by som vediet tak pekne papat jak Vy :)) lenze ja cely den na zelenine a ovoci sak to by bolo tolko vitamonov to by ma polozilo :D

marijam - aj ja ked mam nervy stres, tak obalujem sladkym :(

lilekk

bre ranko baby :)

no tak ja som to vcera pekne, krasne po...srala :((( ved posudte same:
R: 6 fibre, zeleny cal Ol: grepova stava
Obed:spaldova bageta, tuniakove pate, cibulka, rajciny potom 2 susienky fibre lebo som mala chut na sladke
OL: 2 platky sunky, kivi, ananas, grepova stava, neskor activia (sladena!) a psyllium
V: 2 SALAMOVE chleby, PIVO :DD

no naco som bola cvicit ked sa takto navecer o 9 nazeriem? :| potom som sla spat, nasrana na seba :| vazenie si prelozim na piatok lebo nechcem vediet co by sa ukazalo na vahe a ked mi bude vaha stat tak budem demotivovana :( tak snad zamakam tieto dni

sloniatenko - ako dopadla opekacka? ci tu mas az dnes? a sak ked si das masko so zeleninkou tak to bude ok :)

helus - a to na margo coho ti poradila ta doktorka, na zaklade tych problemov s travenim? :) inak to by nemuselo byt zle, cize jeden tyzden nejest maso? :) a tu biogaju si bola kuknut? :)

baculka - ze rambo :DD neboj sa ja mavam tiez taketo pocity len sa vacsinou nazvem ze vyzeram jak buchta lekvarova a pod. :DD

maomam, danka - chcela by som vediet tak pekne papat jak Vy :)) lenze ja cely den na zelenine a ovoci sak to by bolo tolko vitamonov to by ma polozilo :D

marijam - aj ja ked mam nervy stres, tak obalujem sladkym :(

Helus

Ahojte babulky moje,dnes bolo dost ludi,takze fofry,ale nevadi.
Marijam som rada,ze si sa ozvala,ale je mi luto,ze mas nervicky,a nervicky,ale verim,ze sa to da do poriadku,a znova sa nakopnes.
Baby ja som dnes bola doobeda super voda+ caje,a ta kava so sojovym mliekom,a v prci na mna prisiel hlad,aj kolegina,Hela vymysli nieco jest,a ja som vymyslela, sunka+ Kleopatra + rajcina+ ladovy salat.Takze post nebol ziadny,ale mala som na nakupoch detsku lekarku,a hned mi povedala,nech na 1 tyzden vylucim s´´zivocisne bielkoviny a ked nie tak mi dala adresu centra na taketo plati sa 20 euri rocne.Uvidim ako to bude,aleked to pretrvavat bude,tak sa objednam.Baby prajem vam pekny dnicek,ale ja si na vas spomeniem,ked budete jest spekacky,a sa vyvalovat niekde na slniecku.Ja budem v klime,a cakat na zaverecnu.