Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

lilekk

Ahojtee kocky :)

tak mne sa vcera zmenil jedalnicek na veceru som mala len polku cottage lebo som prisla neskoro domov, a cvicila som 2,5 hod. :D takze som vlastne cvicila 5 hodin v tyzdni teraz pauza do pondelka :))

maomam - wooow, odpadla som krasa :)) tesim sa velmi! bodaj by nam to vsetkym tak krasne islo

ling - a ty uz si skusala ten detox? :) ako to chuti ten sirup neera, niekde tu maju aj temu o tom ale pride mi to celkom prisne :))

baculka - najviac sa tesim na ploche brucho :DD mam tam este taku malu pneumatiku na podbrusku ktora je vidiet ked si sadnem :D takze sa najviac tesim na to ked ju odstranim ;)))

ja idem na vikend, prec k nasim :) takze uvidim ako to bude zo stravou ale budem sa snazit nehresit motivuje ma to aby som dala dalsie kilo dole :D drzte sa mi este Vas dojdem kuknut :) pekny slnecny dnicek :)

Maoam

dobre rano babulky moje, chcem sa vam vsetkym srdecne podakovat za vase vcerajsie ovacie :DD a gratulacie a obrovsku podporu, to som necakala, ste velmi zlateeeeeee :**

je to pre mna velky stimul vydrzat a dat aj tych poslednych par kg dole, ani neviete ako

som rada, ze som v tejto teme zapadla tak dobre medzi vas :-DD
este raz DAKUJEM

sloniatko

ahojte kocky dobre ranko,no ja vcera asi 2h prechadzka ale vecer pizza no neva to co som vychodila som si zas doplnila :) baby dnes na obed dojem tu cuketu+si asi dam kusok plesnivca :) co planujete na vikend?ma byt az 30stupnov :) inak jste to co jite som zaspala videla som len po reklamu takze si to musim kuknut :) pekny piatok kocky.

Linguistics

danka, baculka, dakujem, zlate ste. len mi je luto, taka optimisticka som zacala a takto som to pokaslala :D Ale tak dala som si nakoniec aj veceru - zeleninovy salat (salat, paradajka, paprika, trosku kukurice, uhorka, 5kociek ananasu, olivy, 5bobul hrozna, pazitka) :D
Tak na zajtra planujem cely den cerstvu zeleninu, ovocie, a v sobotu vyskusam ten post opat. Plus, rozmyslam, ze si spravim ten Neera detox, 7 alebo 10 dni, uz som to raz na tyzden robila. Kvoli tej pleti a tak, nech sa vycisti a mozem zacat aspon aku-taku raw stravu s cistym chramom ;D

Helus

Ahojte baby ja som si prace dala na veceru dusenu cuketu a uz mi je lepsie bola som velmi hladna,a kavu som uz poobede nemala,len cajik zeleny+ vodu.Mala som na kavu chut veliku,ale nedala som si.Zaludok je ok super.Na zajtra mam nachystany na ranajky slnecnicovy chlebik,taky co sa pecie v obchode+ natrety Florou+ ladovy salat.Inac na vikend do prace si urobim ryzoto z krupov s tofu syrom.

baculka

tak ja som mala práve večeruz, strapec hrozna .... som stále akási plná

Baby ja som ten pôst radšej dnes neriskovala,lebo viem že by som sa prejedla tiež takže možno bud. týždeň :/
Linguistics nič si z toho nerob, ja som teraz mala takýchto dní viacej ...a nepozerám sa radšej späť ale dopredu :) už sa teším ak dám nejaké to jedno kilečko dole :) a veci mi budú voľné

Baby na čo najviac sa tešíte ak dosiahnete tú svoju hmotnosť vytúženú ?? :D
Ja som neskutočný fanúšik módy a všetko čo je s ňou spoločné, a teším sa neskutočne na niektoré veci ,kt. si teraz neodvážim obliecť :D
Jupííí nech už je to tu :)

dana660xz

ale linguisitcs nema ti byt preco zle so seba. ak by som ja bola doma o desiatej by som bola najedena do prasknutia, jednoducho ked mas pri sebe jedlo len velmi tazko sa odolava. ja som uz tiez viac hladna, ale musim vytrvat co najdlhsie mimo dosahu jedla. je to naozaj tazke a ty si isla uplne bez pripravy. ja som sa na to psychicky pripravovala asi 2 dni a vcera osm jedla len ovocie zeleninu, teda aj zaludok bol trolinku viac pripraveny nez tvoj. a ze si sa prejedla? jaj ja keď sa prejem dostanem do seba minimalne 3x viac toho nez ty. nerob si vycitky, daj si cajik, vodicku a bud v klude. aj tak si skvela!

Linguistics

kvoli tomu som dnes vela upratovala, prala, atd., len nech nemyslim na jedlo, a to som ani nebola hladna. len velmi nervozna. tak som si dala pol konzervy tuniaka vo vl. stave. a potom suchar so syreckom a sunkou. a za tym asi 10cukrikov takych fajnych tucnych, asi 5coko susienok, a misticku tych najmastnejsich chipsov a chrumiek. a nanuk. Som zo seba zhnusena a zle mi je akurat zo seba :(
Drzim prsty, nech sa ti to podari !

dana660xz

linguistics ach jo tohoto sa ja bojim, preto planujem byt co najdlhsie v praci, aby som sa tomuto vyhla. dufam, ze ti nie je zle!