Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

dana660xz

dobre ranko bambulky :)
heluska ty sa chod chytro objedant na gastro, to nie je dobre ked je ti stale zle. ja som mala taketo stavy ked som mala helikobaktera. a ked mas vred, mas ho asi. takze sup k doktorikovi.
baculka vitaj spat medzi nami, som stastna, ze si operaciu zvladla a si v poriadku.
lileek ty si uplne super, ako ti to ide, vidno ze si lev, ides si za svojim sposobom start-ciel. mam veliku radost. a inspirujes ma.
sloniatko ahoj, no ked ty mas svoje dni, mozem ocakavat aj ja, mame to tak po sebe. tak to aby som si zacala davat pozor na to co mam doma a co budem jest !
no a co ja dneska? zacnem tym ze vcera som docitala knizku "co vam doktori nereknou" a este som zacala knizku citat "jak se dozit 120 let". takze som teraz velmi mudra :)))) no dneska zatial len voada a jedna kava- neska. ja sa kavy asi nezbavim ci co :( je to moja velikanska nerest. keby osm mohla pijem ju 5x denne. ale vcera som si dala len jednu kavua poviem vam od obeda som bola vypnuta, dosla som domov znicena ako by som robila cely den na roli :D takze dve kavy si budem musiet dneska dat, aby som asi vedela fungovat. a cely den si budem robit caje- matovy, zihlavovy, lipovy, aky najdem :) krasny den babule!!!

Maoam

Sloniatko, dakujem pekne :D, vies, ked si predstavim, ze presne pred rokom o takomto case som mala 62-63kg, tak je to celych 6kg, co som dala dole a hlavne vidim na tom zazname, ze chudnem sice pomalicky, ale kontinualne a to je super, zovsadial rovnako a rovnomerne, takze len tak dalej :D. Snad to do konca roka dam!

sloniatko

ahojte,lileek ahoj no prilohy mi k obedu zatial nechybaju a na veceru som ich nejedavala ani predtym :)
maoam gratulujem super!

Maoam

ahojte kocky moje! tak u mna mensia zmena planu, kedze MS este meska a nedorazila, kazdu chvilu bude, tak 30.04. by som mala skreslene vysledky zadrziavanou vodou, tak som sa rozhodla pomerat a odvazit dnes rano o 6 :D, dufam, ze to nevadi, tie 4 dni skor, uvadzam vam aj miery z februara a marca, aby ste mohli porovnat:

mesiac: februar/marec/april
vyska 165/165/165
vaha: 58/57/56
prsia:89/88/87
pas:74/73/72
boky:96/95/94
speky:89/88/86!!
(to je ta pneumatika, co trci z rifli nad zadkom, pre ostatne :DD)
stehno:55/54/53
lytko:35,5/35/34,5

takze som celkom spokojna,
od 31.03. do dneska som dala dole dalsie cele kilo a 1cm zovsadial a co ma najviac a najprijemnejsie prekvapilo, ze som dala z tej pneumatiky nad zadkom dole za mesiac cele 2 cm!

takze aktualne miery teraz

165cm/56kg
87-72-94, stehno 53, speky86

:-))
baby, pokracujem dalej

lilekk

bre ranko kocky :)

baculkaaa - vitaj :) tesim sa, ze si v poriadku som na teba myslela :) takze teraz budes este doma? :) z toho cvicenia si nerob hlavu ved to je jasne, ze nemozes cvicit hlavne sa nenamahaj :)
inak ten zihlavovy caj neni zly napad ja som ho pijavala tiez z cerstvej zihlavy, rano politra, s citronom nalacno :) sice som zmeny nespozorovala ziadne ale to asi preto ze mi to len tyzden vydrzalo :DD

helus - super ze ti je lepsie :) uz som zvedava ze kolko ti islo dole kg :)) inaak ja tiez veceriam omeletu z 2 vajec, myslis ze je to ok? kazdy den takto 2 vajcia? :)) lebo mne to chuti, je to teple, aj ma to zasyti len viem ze na vajcia vsetci rozpravaju ake su zle :)

sloniatenko - ajaj sloniatenko sprav si alchemykovy caj z lekarne na krce je vynikajuci ;) a nic si z toho nerob ja ked mam svoje dni zjem vsetko co nezje mna :D momentalne odolavam vsetkym pokuseniam lebo musim dat to kilo dole! a vzdy ked nieco predo mna postavia kaloricke tak si poviem nie nie ja chcem dat kilo dole :)) ako ti to ide s tymi prilohami, chybaju ti na obed a na veceru? :)

Ling - kup si urologickyy cajik, a hlavne pi (to je to ze sa ludia boja pit pri tomto zapale ale sa musi aby sa bakterie vyplavovali) :D dnes som jak pani doktorka co :DDD dufam ze ti bude coskoro lepsie

baby ja dneska:
R- 6 fibre, chudnuci caj
Ol: politra zeleneho caju, nizkotucny biely jogurt, vlaknina
O: budu asi celozrne cestoviny, zelenina
Ol: nejake ovocie, nizkotucny joggurt, vlaknina
V: moja omeleta :D a zelenina

dnes ma cakaju 2 hodiny cvicenia, zatial sa mi dari cvicit kazdy den v tyzdni :)

pekny slnecny dnik! :D

Helus

Ahojte babulky,ja prave pijem kavu+ cierny caj,a chcem si dat dnes len tekute,tak neviem,idem trochu kosti ponatahovat.Inac ako sa sloniatenko robi ta suketa ked je tam aj mlieko pisane,hod recept aj ja mam doma cuketu.baby prajem vam pekny den.

sloniatko

ahojte kocky tak ja som uz dostala svoje dni a za obed padll chipsy a nie mslo :(
inak dnes mam na obed dusenu cuketu s cibulkou a mliekom+este daaka zelenina lebo prlohu nechcem :) pekny den baby zlate :) a mam krce ale neva.

Helus

Ahojte baby baculka vitaj doma,super ze nemas ziadne blbe stavy pooperacne.
Sloniatenko mam za sebou 1 hodinovu prechadzku,a zaludok ok zatial.zajtra doobeda len caj bez kavy,a potom sa uvidi,idem plavat,ci budem len na tekutinach.alebo si dam ovocie nejake.

sloniatko

ahojte,linq uz je dufam lepsie
helus super vecera dufam ze ti nebude zle
baculka ahoooj super ze je vsetko ok super moja tak sa setri myslime na teba:)
inak ja dnes asi 4kekse suche take ako bebe maslove a trocha cola asi 2pohare ale od vcera ma pobolieva zaludok no neviem :( dobru noc a pa

baculka

Ahojte baby :)
Takže operácia úspešne za mnou, cítim sa fajn, už som aj doma :)
Horšie je že teda cvičiť tak skoro nebudem, ale aspoň som domka a môžem jesť tak ako mi to vyhovuje :)

V nemocnici boli 2 večery po sebe 2 kúsky pizze , cestoviny so syrovou omáčkou , dnes celá milka a takéto krásy, takže večer som mala už len zázvorový čaj a zajtra to hádam bude lepšie ... inak rozmýšlam nad tým pôstom o ktorom tu písala Danka... že by som pila iba žihlavový čaj

Jedna pani čo bola so mnou na izbe :) taká super, mala okolo 57 rokov a tiež celý život papá úpplne jak ja :D samozrejme lepšie v tom, že má sebazapretie , ale ona si robievala baby takú očistu, že týždeň NEJEDLA a pila iba žihlavový čaj, vraj vôbec nebola hladná, myslím že jeden deň by som to mohla vydržať aj ja :)