Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Helus

Ahojte baby ja som mala zmenenu veceru zo vcera som mala spenat+ volske oko,mnam,dobre to bolo,takze teraz uz len cakat co sa bude diat,vecer si dam este karelab,mam na neho chut.

Helus

Ahojte baby moje,dnes som sa mala vazit,ale zle som spala stale sa prehadzovala v posteli,tak som sa na tovykaslala.Ale zajtra rano skacem na vahu,ale mam obavu,ze tie welnesove kila su na mne.Inac dneska jedalnicek ranajky-banan,olovrant-banan+ hruska,potom mi bolo blbo az na vracanie,tak som si kupila 2 biele Activie,a cuduj sa svete je mi lepsie,po ceste domov 1 jablko,a vecera bude na skusku vajcova omeleta+ karelab.Uvidim,co to spravi.Teraz som dopila kavu,aj polievku mame fazulovu so zeleninou,ale idem na omeletu,aj ked je tazsia na zaludok.A zajtra chcem len pit caje+ vodu,ked je ten vhodny den,ale idem zajtra plavat.No ked to bude pretrvavat,tak pojdem sa objednat na gastro,na hadicku.Baby pekny zvysom dnicka,a nech sa vam dari.

Linguistics

Ahojte slecny!
Ja som dnes po neprespatej noci, uplne k.o., dostala som z nicoho nic silny zapal moc. mechura ci co to je, no bolest nenormalna, kazdych 5min na wc :( Nastastie sa mi to uz upravuje, neviem co to ma znamenat, zapal na pol dna :) Ale som rada, ze je to prec.
ALE, aspon som si dnes faaaajne zacvicila, 45min crosstrainer a 45min bicykel. Dufam, ze sa teraz nebudete smiat, ale - pred cvicenim som si obalila brucho tou potravinovou foliou :D No ze vyskusam. Mokra som bola statocne, aj ked je mozne, ze je to len zadrzana voda ci co, ale to nic. Mam brucho ako tehotna, kvoli tej vode :D Ale tak bola to zabava, citim sa uplne super po cviceni, aj som zabudla, ze ma nieco bolelo. Necvicila som uz asi 4dni, tak mi to chybalo :)
Inas jedalnicek dnes nic moc, som taka otapena, jest mi nechuti. Ale mala som zdrave ranajky - paradajku s 2platkami kuracej sunky, platok dietneho syra a trojuholnik syrecek Light :D Po cviceni som si dala len pohar mlieka s lyzicou ovsenych otrub. Dnes sa bojim vody, lebo nechcem chodit casto na wc, ked mam pri tom take bolesti.
Vidim, ze mate dnes ocistne dni, hehe, tak ja si spravim zajtra!
Pekny den kocky, drzte sa :)

sloniatko

ahojte :) lileek nie nebudem dnes cvicit budem na nasteve az do vecera.danka ja by som asi bez jedla to nezvladla :) lilekk pene papas :) som na vas hrda kocky moje !
ja dnes-r-chleba maslo hlav.salat a salatova uhorka,d-hruska a necele 2ks kiwi,obed od mamy ,d-jogurt biely+ovocko a vecera neviem.mama mi da na obed asi take maso zemiaky a dotoho sa da take korenie co predavsju spolu so sackom a to sa tam vopcha a uz sa tam nedava olej,viete co myslim?

dana660xz

babule ja tiez neviem, ci to dokazem. ani netrvdim, ze je mojim cielom teraz zlikvidovat vsetky hrnce v domacnosti, to nie. ale treba sa ocistit troska a neplanujem nic dopredu, jak to pojde tak to pojde. na veceru si dam paradajky, cibulku, uhorku, cinsku kapustu a redkovky.
inak podla lunarneho kalendara je zajtra vhodny den na post. neviem si predstavit jeden den bez jedla, vy hej?

lilekk

danka - no ved ty si ma nabudila, akurat tlacim grep(ano zohnala som juchuuu:D) a kivi :) aj poobede si spravim ovocny salatik, ale cely den na takej strave tak to ne to si nedokazem predstavit mienis si dat nejaku taku kuru? :)) som zvedava ako ti to pojde ;) a co budes papat na veceru? :)
aj ja som rada ze som zaregistrovana je to pohodlnejsie :)

sloniatenko - to nevadiii, raz za tyzden si kludne daj prilohu ja to mam povolene ;) aky budes mat jedalnicek? :) ides aj cvicit? :)

baby tak moj dnesny jedalnicek:
R: 6 fibre (s lanovymi semiackami mnam), specialny caj z articociek
Ol: activia, a vlaknina
O: zelerova polievka, kuracie maso, rajcinovy salat, polka grepa, kivi :)
Ol: spravim ovocny salatik (grep, kivi, pomaranc), nizkotucny jogurt biely, vlaknina
V: chystam 2 vajcia na tvrdo, zelenina

idem cvicit na hodinu :)

tak sa mi drzte a makajte na sebe! nech sme do leta sexy kocky :)

sloniatko

ahojte kocky,danka no to som aj ja ostala kukat ze preco mi to skratilo iba na sloniatko ale sak nevadi :)
ja by som na zelenine surovej nevedrla iba existovat.
lileek ahoj ako to ide?ja dnes budem mat maso a zemiaky ale idem k mame takze preto :(

dana660xz

ahojte babky moje!
heluska to mi je luto, ze ti strava takto robi zle, ale vsimla som si ze vzdy po mliecnych vyrobkoch. asi mas mozno aj nejaku alergiu. tak radsej to uz nejedz,alebo skus vyrobky z kozieho mlieka. a vobec neprehanam, takto posobis na ludi, aj ta moja kamoska hned sa pytala, ze jej ake slniecko, kto to je?
inak baby a co nam zasa funguje telepatia? aj ja mam dnes ocistny den!!! a zohnala som aj grep. ranajky ananas, obed zeleninovy salat (rajcina, redkovka, listovy salat, lanove semienko), olovrant grep a na veceru planujem olivy, rajciny a tak.
momentalne sa opat pohravam s myslienkou surovej stravy, minule mi to islo tusim 3 ci 4 dni. citam aj knizku o tom, "co vam doktori nereknou" je to o surovej strave vsetko. a to vsetko mam z tej vedlajsej temy - vitarianske dennicky.
baby som rada ze ste sa zaregistrovali a budete dalej pisat! pozeram ze sloniatenko uz je iba sloniatko :) si si to skratila , ze?
juj dievcata, dnes bude krasny den, tak si ho uzite!

lilekk

ahojte kocky, prajem krasne ranko :)

co sa dneska chystate cvicit a papat? :)
ja este netusim, ale chcela by som si dat taky ocistny den ako mala Helus :)

Helus - to mi je luto ze mas take problemy s travenim :( pocuvaj bola si s tym u doktora? u nas sme to mali v rodine tiez a problem boli plesne, ako mykoza atd. treba potom nasadit dietu na plesne :|

lolkaaa - ved mame rovnake vahy :D ja som ale zacinala na 79, teraz mam 75 :D a kolko merias? ja meriam 172 ;) ja mam taky isty ciel no 66 ,kg do leta :)

sloniatko

baby ja vcera ok len mi je zle d vcera od zaludku...neviem co to je :( a dnes idem na obed k mame takze neviem co bude