Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

carey

Helus ktore vlocky si si kupila v Lidli? Lebo ja som si tam tiez zvykla kupovat, ale potom mi prisli take nie moc jemne. Inak ty mas fakt nejako vela energie teraz, to je super. Inak kebyze viem ze to v tej inchebe je tak by som isla aj ja na to zmeranie tuku...no uz je neskoro.

Sloniatko ako sa dari? Co dnes budes papat?

Helus

Sloniatko
mas pravdu,ja mam stale dost energie,aj na rozdavanie.V Inchebe su dni zdravia,a ja som sa tam vybrala,nahodou.A nelutujem toho,musim zasadne schudnut,a spravim si taky maly detox,par dni na ovoci+ zelenine take 2-3 dni.Ja sa vobec neprepchavam,a cukor aj tlak mam vyborny,tlak dokonca 90/60.A cukor5.2 .

carey

Ahojte, ja som vcera cely den robila pracu do skoly a dnes este to budem dorabat. Vcera som to vecer pokazila sladkym, lebo som mala hrozne nervy.
Dnes budem aj s priatelom tak sa uz neviem dockat. Ale inak mam toho moc. Dufam ze sa mi podari uz ist zajtra cvicit.
Pekny den

sloniatko

helus a ja sa idem pomerat na takej osobnej vahe co ukazuje tiez kolko mas tuku kolko kosti kolko by si denne mala zjest kcsl a neviem co este vsetko :) a verite tomu ze to dobre dokaze ukazat som zvedava co ukaze mne :) a helus co je v tej inchebe?a co preto ides robit?ja este neviem vobec co budem dnes jest :( helus ty mas tusim staale kopu energie :)

Helus

Ahojte baby ja este 2 dni dovolenky,a uz idem od pondelka makat.Tak to rychlo ubehlo.Prave pijem kavu+ zazvorovy cajik,a idedm na trhovisko kupit chren,idem zavarat cviklu,prajem vam pekny vikend.

Helus

ahojte baby ja som sa teraz vratila z INCHEBY,VSEOBECNA POISTOVNA TAM MA STANKY KDE MERAJU CUKOR,TUK A INE VECI,TAKZE MAM ZO SEBOU CO ROBIT,MAM VELA TUKU V SEBE,TAKZE SA S TYM MUSIM ZACAT PASOVAT,IDEM SI DAT SOSOVICOVU POLIEVKU,SOM HLADNA A NESKORSIE KARELAB.

sloniatko

carey ahoj no to leco ved neni zle sak to je zeleninka :) inak ked mam svoje dni to je vtedy strasne nieze mam krce ale este chcem aj ja viac jest to poznam carey :( no as tym chudnutim naapodobne :) ja som pred casom schudla 5kg to bolo najviac co som kedy schudla a uz su spat i s mensim urokom :(
helus to je fajn ze svokra uz tak neotravuje :) ja som tiez jedavala knackebrot ale dlho mi nechutil tak peknu navstevu :)

Helus

Dobre ranko kocky ja pijem kavu+ zazvorovy cajik.Idem si spravit ranajky knakkebroty+cottage+ohorku,a idem si pobalitz veci idem na navstevu mimo Ba k otcovi.Pekny den vam prajem.