Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

lilekk

maomam - dohodnute pisem si do diarika ;)) a inak schudla si krasne uz aj tak, ja som zacinala s 172 cm s vahou 79,1 :( teraz 75,6 ciel 66 :D a mam presne take iste slabosti ako Ty :D

Maoam

lilekk: super, tak 30.04. spolu :D, tak ja som vlani zacala s 165/62-63, dala som dole na 165/57, potom som zo zdrav. dovodov mala 7-mesacnu pauzu so vsetkym (pohyb, strava) a teraz od 01.04. pokracujem dalej, ciel tak ca. 52?

lilekk

Ahojte kocky, ako vikendujete? :)
ja som nejak asi z prievanu seknuta, nemozem sa hybat boli ma neskutocne pri lopatke no des a hroza dnes uz aspon mozem sedet :(

Helus - uz ti je lepsie? :) a kedy sa budes vazit, som zvedava ze ci uz si dala dole tie 4 kg lebo podla mna to bola len voda :) inak pozerala som to macingovu ten jej detox 28 dnovi to je celkom dost tvrdy nie? drzala si ho?:) inak ja som krvna skupina 0 ale nikde som nenasla macingovej stravovanie pre 0 :)

lolka - malo papas, pridaj aby nebol jojo :(( ale tesim sa ze uz je to vidno ;)

sloniatenko - tu som niekde pisala uz kolko som schudla je to dokopy 3,5 kg za 3 tyzdne :) najblizsie vazenie mam teraz utorok :) dufam ze bude dalsie kilo dole! :D a kofolu milujem! :DD

baby no moj jedalnicek vikendovy:

Sobota:
R:6 fibre a o,5l zelenho caju
Ol: biela activia, 2 platky sunky
O: celozrne cestoviny, olivovy olej, chilly, cesnak, parmezan
Ol: caro, banan, neskor biela activia s vlakninou
V: omeleta z 2 vajec, zelenina (paprika, cibulka, cherry rajcinky)
prehresky: trochu bake rollsov :D

Nedela:
R: 6 fibre, zeleny caj
Ol: caro, polka banana
O: asi tie cestoviny zas :D

uvidime ako sa to este vyvinie dufam ze nebudem hresit, a dufam ze zajtra sa budem moct hybat aby som mohla ist cvicit :( pekny dnicek kocky moje

Maomam - Ty kolko uz chudnes? :)ja sa vazim kazdy tyzden, kludne mozem aj toho 30. s tebou ;)) inak som ako Ty aj s tym sladkym neboj sa :DD a tiiez som krvna skupina 0 :D zevraj pre nas je dobre akurat tak pecivo zo spaldovej muky, ja robim aj spaldove cestoviny a naozaj je to tak :)

Baculkaa - jaaaaaaaaaj no som sa zasmiala to ako keby si o mne pisala ked mam svoje dni :DD lenze ja to mam aj tyzden pred, a este aj pocas, co je skoro 2 tyzdne takze ziadna vyhra :D a najhorsie je ze si to potom tou menstruaciou ospravedlnujem :)

Maoam

Helus, ja som 0, ja mam problem s mukou, chlebom a celkovo s obilninami, ale z ovocia mi chutia asi len lesne plody, grepy a este niektore druhy jablk.
Inak ovocia vela nejem. NO pre mna je to uspech, NEkupit si nieco sladke, ale ked to mam doma, tak viem, ze tomu podlahnem + to stoji rocne vela penazi. Ono sa to nezda, ale tu euro, tam dve a do roka....

Helus, ty sa teraz udrziavas, alebo este chudnes?

Helus

Maoam ahoj,ved ja som A-cko a ty si tiez,pokial si pametam.Teraz jem grep,a kivi.Mne dobre robi doobeda ovocie,po chlebe som tazka,na zaludok,tak vyberam,co mi vyhovuje.gratulujem ze si si nekupila somariny,my to nemusime,radsej ovocie jeme.Ale my A-cka by sme nemali vobec jest kapustu,ale ja mam rada dusennu,takze na oleji osmazit cibulku,pridame kapustu nakrajanu,1-2 paradajky nakrajane,ovegetujeme,cierne korenie,trochu rasce,a dusime.Mam to rada samotne,alebo s chlebikom,v den delenej stravy.Alebo na veceru,taku lahku.

Maoam

Helus, ahoj :-), ty si vzdy taka inspiracia ohladne jedalnickov :D a motivujes nas :-), krasne jes, super, inak ja mam tiez problemy s mastnym a travenim, mozno mas aj ty citlivejsi zlcnik a pankreas a preto zle reagujes na niektore potraviny alebo ich pomiesanie

ja musim davat pozor na to, co zjem

baby, vcera historicky okamih! - bola som na nakupoch a prechadzala som na zaver okolo pultov so sladkym, mala som velku chut na cukriky a - NIC som nekupila!

namiesto toho som si kupila grapefruity :DD

taka som hrda na seba, nechcem mat tieto somariny doma

momentalne mam take obdobie, ze citrony, grepy, neviem, jedla by som to na kila

Helus

ahojte babulky,peknu nedelu vam prajem.Lolka to je super,ze uz vidia na tebe zmeny,gratulujem.
Baculk moja no ty si to trochu pomiesala,ja keby takto pomiesam,tak zo zachodu sa nepohnem.Ale nevadi,zase rano pojdes ukazkovo,to je stresmi,z menzesu,ale hlavne z operacie.A prosim,ta preco ta idu znova operovat?Ja som tiez bola v decembri,a zrovna som mala dostat menzes,tak som mala tabletky na oddialene,ale bola som z nich nervozna,hormony.Ty mas ale vyhodu,ze kym ta budu operovat,tak mas po nich,jeden den prides,a druhy den ta robia,tak nic neodvolavaj,nech to mas skrku.neboj pred operaciou ti nebude chutit,a po operacii tiez,tak vtedy schudnes,prajem ti,aby to dobre dopadlo.Ach jaj,nase kolena.Ja som vypila kavu+ 2 caje,a idem si dat grep+ kivi,olovrant nebude pojdem na prechadzku,a obed sa mi pari zeleninka+kuracie maso,olovrant neviem,ideme poobede do zahrady,ale asi jablko,vecera-cottage+ karelab.Peknu slnecnu nedelu vam prajem.

Maoam

ahojte baby, prajem vam peknu nedelu,
dufam, ze sa mate ako-tak

baby, ktora z vas sa so mnou bude vazit a merat 30.04.?
potesim sa, ked nebudem sama :-)

lolka00

ahojte
ja som dneska na ráno zjedla chlebík so šunkou a s redkovkami každé ráno to isté ináč ale zajtra už aj s čínskou kapustou.
Na obed som mala rybie prsty +zelenina.
A na večeru jogurt s tekvicovými semiačkami. Neskoro som vstala to preto som iba 3x jedla za deň.
Nedávno som cvičila zumbu :)
Už mi priateľ povedal že vidno na mňe že som schudla :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kto bude chudnut so mnou? - Fórum - ZDRAVIE.sk