Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

sloniatenko

lileek dakujem si zlata a nevadi ti ze nejes zemiaky ryzu atd?prave som chcela skusit niekedy kuskus ked ho vcera jedli v ste to co jete takze to by som tiez nemohla?a ako dlho tam uz chodis?

lilekk

helus - nic si z toho nerob ja som tiez dnes mala 5 tych merci z bonboniery :D tiez som si nadavala...ale mala som to doma! :D najlepsie ked nic nie je doma, potom ani nepokusa....

lilekk

sloniatenko - jasne namiesto maska si mozes dat syrecek ved aj to je bielkovina a prave ono toho jedla je vela lebo ty si nemas vyberat ty na olovrat musis zjest:

olovrant aj desiata- ovocna stava (alebo 1,2ks ovocia) a k tomu ten jogurt, acidko, alebo nieco taketo mliecno co lubis

aj na veceru by si mala - vyvar, bielkovinu (cize podla tvojej chuti napr vajicko, syt, tvaroh, kuracie prosto bielkovina) a zeleniny (ale ja napr na veceru vyvar nejem)

a pocas celeho dna mozes jest kolko chces zeleniny, masko ja si davam taku klasicku porciu taky platok :D vecer zjem aj 100 g sunky kludne :) 2 vajcia , alebo polku cottage...ja zas s tym vazenim a gramazami nerobim nejake rososo :D

a vobec nie si otravna ved to je normalne ze sa pytas ;))

ale zaklad je ze denne jes 5 krat :)

Helus

dana660 je po planoch,co uz treba inprovizovat.zozrala som u dcery cokoladu,a jee mi blbo,krava sprosta naco som ju zrala,mam ju ako balvan v zaludku.Idem pohladat bystrinku,doma take nemam,a vnucka tu ma nastrahy,ideme cvicit.

dana660xz

ahojcek, hlasim ze na kramaroch je tiez burka, ach jo, zacina vikend, bude prsat :(
heluska uzi si s vnuckou cvicenie, aj fit lopta je zabava.
cez vikend ani len netusim co budem varit, ael asi cicerovu polievku, alebo sosovicovu, ziadaju sa mi strukoviny. idem pekne domov z prace, majte sa dievcatka, krasny, vikend!!!!

Helus

Ahojte baby no uz som v Petrzalke,ale uz prsi,takze prechadzka nebude,ale ideme s vnuckou cvicit na fit loptach,skoda prospelo by to radsej vonku.Inac mam na nieco chut,aj skrinu u dcery som pokutrala,ale mam tu uvareny teply caj,tak to zazeniem.co budete zajtra varit,vobec netusim,nieco idem vygooglit.

dana660xz

ANNIKA!!!! ty jedno trdlo nase! :))) ja dufam, ze si strasne zamilovana, ze si stastna, zdrava v poriadku a bez problemov, ked si sa neozvala!aka som rada, ze si napisla. toto nam uz nerob, dobre?

sloniatenko

ahoj vaji!knackebrot radsej vecer nie a to ti jeden staci na ranajky?ved to nie.a ocistny den sme si tu na fore sparvill takk ze sme jedlu len doobeda ovocie a poobede zeleninku

sloniatenko

ahoj vaji!knackebrot radsej vecer nie a to ti jeden staci na ranajky?ved to nie.a ocistny den sme si tu na fore sparvill takk ze sme jedlu len doobeda ovocie a poobede zeleninku

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kto bude chudnut so mnou? - Fórum - ZDRAVIE.sk