Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

sloniatko

ahoj carey :) ten pocit ze chces furt jest poznam :( no ja som vecerala kustik kareho osmazeneho na lyzicke oleja potom som ho trosku dusila osolila a natrhala som si salat pridala rajcinku uhorku a dala k tomu trosku toho maska mnamka :) a ty co dnes?

Maoam

Sloniatko, 2x nestaci, aspon 4x. 2x je udrziavacka, ked uz je clovek stihly. Ale chvalim ta velmi za zmeny! Aj za to, ze si zacala so sportom, no o mesiac-dva budu prve vysledky, ked vytrvas :DD. To sa ti oplati, budes mat fasa pocit zo seba.

sloniatko

ahojte,maoam sladke vody nepijem uz pijem mineralku a vodu a ani sladke uz tak nejem a cvicim 2x do tyzdna posilovsnie+aerobik+obcas beh.maoam cvicim uz par tyzdnov a nanho si vzdy uz cas nachadzam nie jak v minulosti.lebo viem ze cvicit treba zadarmo nic neni :)

Helus

Ahojte baby,
sloniatko,aj ja som nemala rada Cottage,ale nejako som si na neho zvykla,vcera som mala z Lidla,a bola tam sama smotana,bol vodovy.Dnes som mala jogurt+ spaldovu bagetku,olovrant 1 kusok jablkoveho kolacika,novy recept som skusala,piekla som u dcery.Obed bude ryza+fazula v paradajkovej omacke,a ostatne jedlo dnes este neviem.Len vecera bude asi kapustova polievka,mam na nu chut.
Sloniatko,v pondelok uz idem do prace,dovolenka rychlo ubehla mam 2 tyzdne.

carey

Aj ja mam stale chut nieco jest :D ale tak neviem co bude zajtra, pozajtra...mozno to bude horsie.
Ja no kedze v kniznici som skoro nic nevybavila, akurat nejake knihy som si mohla zobrat domov, tak budem doma studovat...a tak ale mam tam este knihy takze musim tam ist, ked pojde skener. Ale v skole fain, zajtra vstavam skor, ale skor skoncim a budem s priatelom.Ze skocime na pizzu, no tak uz ma vidis ako sa napcham :D:D

Maoam

Carey, aaaaa, ani sa nepytaj :-/.
Inak mi ide na ms tak zerem co vidim :DDD. Ale to neva.
Rada by som sa fyz.citila lepsie :-/ A ty si mala aky den?

carey

Ja ako som dnes dosla domov, stale som hladna...ale tak snazim sa normalne jest aspon. Mala som 3mensie mrkvy a teraz som si dala polku mocarelly, 2knakobroty, vajicko a trochu morcacej sunky a cajik

Maoam

Sloniatko a ked ta napadne oponovat, ze kvoli prace nestihnes fitko, tak ak nemas stac. bicykel doma, tak si kup, urcite kazdy vecer pozeras telku, tak si vramci serialov/filmu vysadni nan 4-5x do tyzdna 45min a mas ten isty efekt, akurat musis mat na to troska sebadiscipliny a zakomponovat to do svojho zivota vramci skoreho rana alebo vecera...ale to ide